Scandik tabel 13.146.2.P

Stiilne väike arhitektuur.

Tabel Scandik 13.146.2.P | süsinikteras

Tabel Scandik 13.146.2.P | roostevaba teras
Scandik - linnalaudad, erinevad kõrgused
Tabel Scandik 13.146.2.P | mõõtmed

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

  • laius: 52 cm
  • kõrgus: 100 cm
  • sügavus: 52 cm

Materjalid: laiendada keri alla

  • konstruktsioon - roostevabast terasest või süsinikterasest, tsingitud ja pulbervärvitud

Weight: laiendada keri alla

  • 30 kg

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Kõrge ümmargune laud terasest. Lauaplaat on valmistatud perforeeritud terasest. Konstruktsioon on valmistatud roostevabast terasest või soovi korral süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud märgitud RAL-värviga.


Laud sobib ideaalselt baaridesse, restoranidesse ja kohvikutesse. Roostevaba teras või tsingitud süsinikteras tagab vastupidavuse ja vastupidavuse välistele ilmastikutingimustele.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool näidatud Scandik'i pingid ja istmed on valmistatud roostevabast terasest. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetugedega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool näidatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Scandik

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli tootesarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaanilise paneeli toodetud elektrit. Kasutades sisseehitatud USB A või 230 V pistikupesasid näiteks sülearvuti, tahvelarvuti või mobiiltelefoni toiteks, saate oma töö täielikult väljapoole viia.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud potid on valmistatud roostevabast terasest. Valikuliselt võite valida, kas need on valmistatud süsinikterasest, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Need on saadaval suurustes S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool esitleme Scandik mööbli näidiskooslusi. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie lauad

Meie tootevalikusse kuuluvad roostevabast terasest või süsinikterasest valmistatud lauad, mille lauaplaadid on valmistatud puidust, HPL-st või betoonist. Stiililiselt on need enamasti seotud pinkide sarjaga, sulandudes nendega suurepäraselt kokku. See muudab pakutavad lauad suurepäraseks täienduseks meie kaasaegse linnamööbli kollektsioonile.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi vastavalt teie erivajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded