Disainistuudio

32 aastat kogemust.

Idee

Meie disainistuudio on loodud spetsiaalselt meie klientide unikaalsete ideede ümber. Ettevõttena soovime täita kõikide klientide ootusi. Seega, kui meie pakkumises olevad tooted ei sobi kokku teie nägemustega, on pöördumine Zano disainistuudio poole kindlasti väärt mõte. Meie loov meeskond, kuhu kuuluvad arhitektid, insenerid ja graafilised disainerid, muudavad teie disainiideed tõeliselt ilusaks ja praktiliseks. Suurema tõhususe huvides oleme oma stuudio tegevusala jaotanud kaheks: tööstusdisain ja väiksemahuline arhitektuurdisain.

Professionaalsus

Tööstusdisaini alal pakume mitmesuguseid teenuseid, alustades projekteerimisest sellistes programmides nagu 3ds Max, SolidWorks ja AutoCAD, kuni tehnilise dokumentatsiooni koostamise ja prototüüpimiseni. Enamik meie tööstusdisaini stuudio tegevustest keskendub musta ja roostevaba terase konstruktsioonidele, tasakaalustatud puidu või klaasiga. Meie spetsialistid on kogenud konstruktsiooni valdkonnas ning omavad vajalike teadmisi.

Innovatsioon

Väike arhitektuuri kujundamine tugineb funktsionaalsete elementide loomisele linnaruumis. Kui teil on unistuste linnamööbli projekt, siis selle osakonna abiga saate seda ideed realiseerida. Väike arhitektuuri stuudio ei piirdu ühe domineeriva stiiliga, vaid toetub nii modernse kui ka retro esteetikale. Meie linnamööbel on peamiselt valmistatud roostevabast terasest, mustast terasest ja puidu täiendustest. Klientide erisoovil võimaldame aga kasutada erinevaid betoone ja valatud rauda. Suudame valmistada originaalset mööblit igas stiilis, suuruses ja värvitoonis vastavalt tellija kujutlusvõimetele. Paljud Poola omavalitsused on juba usaldanud nende linnaruumi kujundamise meie kätesse.

...

Koostöö Zano disainistuudioga pakub piiramatuid kontseptuaalse väljendusevõimalusi...

Kontakt
Privaatsuse seaded