Disainistuudio

32 aastat kogemust.

Idee

Meie disainistuudio on loodud spetsiaalselt meie klientide ebatavalisi, nõudlikke ja ebakonventsionaalseid ideid silmas pidades. Tänapäeva vaimu järgiva ettevõttena soovime täita kõiki meile seatud ootusi. Seega, kui meie pakkumises olevad tooted ei sobi kokku teie nägemusega, on pöördumine Zano disainistuudio poole kindlasti edukas. Meie loov meeskond, kuhu kuuluvad arhitektid, insenerid ja graafilised disainerid, muudab uusimaid tehnoloogiaid ja tarkvara kasutades iga disainiidee tõeliselt ilusaks ja kasutatavaks. Suurema tõhususe huvides oleme oma stuudio tegevusala jaotanud kaheks komponendiks: tööstusdisain ja väikesemahuline arhitektuuridisain.

Professionaalsus

Esimene põhineb laial teenuste spektril, mis ulatub projekteerimisest sellistes programmides nagu 3ds Max, SolidWorks ja AutoCAD kuni tehnilise dokumentatsiooni koostamise ja prototüüpideni. Enamik tööstusdisaini stuudio tegevusest põhineb mustast terasest ja roostevabast terasest konstruktsioonidel, mida tasakaalustavad puit- või klauselementid. Meie spetsialistid tuginevad oma teadmistele ja kogemustele erinevatest ehitusaladest.

Innovatsioon

Väikearhitektuuri projekteerimine põhineb seevastu aguliruumi üksikute funktsionaalsete elementide loomisel. Kui teil on linnamööbli unistuste projekt, saate selle projekteerimisosakonna abiga luua selle täiusliku ja realistliku vaste. Väike arhitektuuristuudio ei piirdu ühe juhtiva stiiliga, vaid viitab nii moodsale kui ka retrohõngulisele esteetikale. Meie linnamööbel on loodud peamiselt roostevabast terasest, mustast terasest ja puidust komplektidest. Erisoovi korral lubame aga kasutada näiteks vaigubetooni, arhitektuurset betooni või malmi. Seega saame pakkuda originaalset tänavamööblit mis tahes stiilis, suuruses ja värvitoonis - vastavalt kliendi soovile. Paljud Poola omavalitsused ja linnapiirkonnad on juba usaldanud meie projekte...

...

Koostöö Zano disainistuudioga pakub piiramatuid kontseptuaalse väljendusevõimalusi...

Kontakt
Küpsiste haldamine