Jalgrattasõidu tsoon

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad on genereeritud vastavalt valitud valikutele.

Jalgratta tsoon

Jalgratta infrastruktuur on tänapäeval linnaruumi asendamatu element, arvestades aktiivse vaba aja veetmise moe tagasitulekut. Meil on hea meel, et linnakeskustes ja äärelinnades luuakse palju uusi jalgrattateid, mis julgustavad ja motiveerivad inimesi veelgi rohkem puhkama kahel rattal. Ettevõte Zano, mis vastab teie ootustele, loob ka jalgrattaga seotud infrastruktuuri ja eelkõige kaasneva infrastruktuuri ehitamist ja paigaldamist, s.t.: tugede, teenindusjaamade, jalgrattavarjualuste ja muude vajalike seadmete ehitamist, et tagada ohutu ja mugav sõit kavandatud jalgrattateedel.

Jalgratta infrastruktuuri elementide tootja

Zano poolt pakutavad jalgrattataristu elemendid on kombinatsioon funktsionaalsusest, vastupidavusest ja stiilsest disainist. Toodete kaasaegne disain ja esteetika võimaldavad kasutada neid väikearhitektuuri elemente peaaegu igas keskkonnas. Sobivalt kohandatud linnaruumi iseloomuga, on jalgrattatranspordi elemendid selle eeliseks mitte ainult praktilises aspektis, vaid ka esteetiliselt, võimaldades samal ajal ohutut läbipääsu ja jalgratta parkimist.

Kontakt
Privaatsuse seaded