Ettevõtte kohta

Turul alates 1988. aastast.

Ettevõtte ajalugu ja areng

ZANO Smart City mööbel

ZANO on turul tegutsenud 36 aastat. Ettevõtte peakontor asub Lõuna-Poolas, Krakowi linnas. Algselt keskendus ettevõte retrostiilis tänavamööblile, sisustades muuhulgas Krakowi ajaloolise turuplatsi. Aja jooksul oleme hakanud tootma modernnset linnamööblit. Lõime "nutika" linnamööbli, mis on varustatud päikesepaneelide, WiFi-ühenduse, Bluetooth-ühenduse, USB-portide, LED-valgustuse ja kõlaritega. ZANO tooteid Eestis esindab Topiart OÜ - võta meiega kindlasti ühendust!

. Vaata ZANO tooteid.

Zano 3D disainiosakond - "disain ennekõike"

Oma 3D-disaini osakonnaga on Zano projekteerinud ja tootmisse viinud rohkem kui 500 unikaalset linnamööbli disaini. Paralleelselt pakub Zano nõu disaini valdkonnas, optimeerime meile saadetud väikearhitektuurseid kavandeid ja lõpuks toodame linnamööblit välisdisaini alusel. ZANO mööbel on kavandatud vastavalt põhimõttele "disain ennekõike". Linnaruumi kaunimaks ja kasutajatele kättesaadavamaks muutmiseks keskendub meie tegevus nii välimuse kui ka linnamööbli funktsionaalsuse kavandamisele.

Rohkem teavet disainikoostööst: https://www.zano.pl/plus

Vastupidavad materjalid


Zano kasutab linnamööbli tootmiseks kõige kvaliteetsemaid materjale: harilikku ja roostevaba terast, okaspuitu (kohalikud Euroopa liigid), lehtpuitu (eksootilised liigid) ning HPL-i ehk kõrgsurvelaminaati. Selline materjalivalik tähendab, et mööbel mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka väga vastupidav välistingimustele (temperatuur, vihm, UV-kiirgus, niiskus jne).

Lisateavet materjalide kohta leiate siit: terasetüübid, puidu liigid ja värvid

Rahvusvaheline koostöö ja eksport

Tänu internetile ja kaasaegsele lähenemisel linnamööbli tootmisel, on Zano sõlminud partnerlussuhteid paljude professionaalsete äripartneritega üle kogu maailma. Zano pakub oma linnamööblit nüüdseks üle maailma läbi võrgustiku või partnerite kaudu. Meie tooteid on paigaldatud üle kogu Euroopa, Põhja-Ameerika, India, Lähis-Ida ja ka Jaapanis. Tänu oma kohalolekule maailmaturul on Zanol ulatuslikud kogemused optimaalsete materjalide kohta, mida saab kasutada erinevates kliimatingimustes - alates soojast, kuivast ja intensiivse päikesega kui ka külma, niiske ja vähese päikesega.

Zano rahvusvaheliste partnerite nimekirja leiate siit. SIIN

Kontakt
Privaatsuse seaded