Ettevõtte kohta

Turul alates 1988. aastast.

Ettevõtte ajalugu ja areng

ZANO Smart City mööbel

ZANO on turul tegutsenud 34 aastat. Ettevõtte peakontor ja täielikult varustatud tootmishoone asuvad Euroopa Liidus: Lõuna-Poolas, Krakowi linnas. Algselt keskendus ettevõte retrostiilis tänavamööblile, sisustades muuhulgas Krakowi ajaloolise turuplatsi. Aja jooksul on pakkumine täienenud linnamööbli disainilahendustega, mis hõlmavad uusimaid disainisuundumusi. Viimastel aastatel on ZANO astunud uude arenguetappi, arendades välja uue haru "targa linna" tooteid. - nutikas linnamööbel, mis on varustatud päikesepaneelide, WiFi-ühenduse, Bluetooth-ühenduse, USB-portide, LED-valgustuse ja kõlaritega.

. Vaata ZANO tooteid.

Zano 3D disainiosakond - "disain kõigepealt"

Oma 3D-disaini osakond - Zano on projekteerinud ja tootmisse viinud rohkem kui 500 unikaalset linnamööbli disaini. Paralleelselt nõustab Zano disaini, optimeerib meile saadetud väikearhitektuurseid kavandeid ja - lõpuks - toodab linnamööblit välisdisaini alusel. ZANO mööblit kujundatakse "disain kõigepealt" lähenemisviisi alusel: selleks, et muuta linnaruumid kaunimaks ja kasutajatele kättesaadavamaks, on meie tegevuses esikohal disain - nii linnamööbli välimus kui ka funktsioon.

Rohkem teavet disainikoostööst: https://www.zano.pl/plus

Vastupidavad ja väärikad materjalid


Zano kasutab linnamööbli tootmiseks peamiselt kõige hinnatumad materjalid: must ja roostevaba teras, okaspuit (kohalikud Euroopa liigid) ja lehtpuit (eksootilised liigid) ning HPL, väga vastupidav kõrgsurvelaminaat. Selline materjalivalik tähendab, et mööbel mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka väga vastupidav rasketele välistingimustele, milles see peab töötama, st kõrgetele temperatuuride amplituudidele, rõhu niiskusele ja sellistele ilmastikuteguritele nagu vihm, lumi ja päikese UV-kiirgus.

Lisateavet materjalide kohta leiate siit: terasetüübid, puidu liigid ja värvid

Rahvusvaheline koostöö ja eksport

Tänu tugevale kohalolekule internetis ja kaasaegsele lähenemisele tänavamööbli tootmisele ja turustamisele on Zano sõlminud partnerlussuhted paljude professionaalsete äripartneritega üle kogu maailma. Zano tarnib tänavamööblit - nii partnerite võrgustiku kui ka oma müügiosakonna kaudu - kõikjale maailmas, sealhulgas kogu Euroopasse, Põhja-Ameerikasse, Indiasse, Lähis-Itta ja isegi Jaapanisse. Tänu oma kohalolekule paljudel maailmaturgudel on Zanol ulatuslikud kogemused optimaalsete materjalide kohta, mida saab kasutada erinevates kliimatingimustes - alates soojast, kuivast ja tugevast päikesevalgusest kuni külma, niiske ja vähese päikesega tsoonini.

Zano rahvusvaheliste partnerite nimekirja leiate siit. SIIN

Kontakt
Küpsiste haldamine