Kosze recyklingowe

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad genereeritakse vastavalt valitud valikutele.

Meie jäätmete eralduskorvid

ZANO jäätmetesorteerimiskorvid on loodud murest meie keskkonna heaolu pärast. Seda seetõttu, et taaskasutuskorvid on esimene, elementaarne punkt kogu kasutatud toodete massilise sorteerimise tsüklis. Nende funktsionaalsusest ja esteetilisusest sõltub kogu efektiivse ringlussevõtu protsess. Seetõttu on ZANO teinud kõik endast oleneva, et kolmekordsed taaskasutuskastid oleksid seotud ainult meeldiva ja ökoloogilise tegevusega.....

Ringlussevõtu prügikastid

Meie pakkumine sisaldab erinevaid korve jäätmete sorteerimiseks - min. Simple ja Flash. Simple mudel on väga klassikalise disainiga, minimalistliku väljendusviisiga, mis sobib ideaalselt igasse funktsionaalsesse ruumi. Flash taaskasutuskorv seevastu on vormimäng, eklektiline kombinatsioon puidust, terasest ja värvidest. Sõltumata stiilivalikust on ZANO taaskasutuskastid alati garantii vastupidavuse, tugevuse ja silmapaistva esteetika kohta.

Taaskasutuskorvide tootja

Ringlussevõtu korvidetootja ZANO pakub suurepäraseid ringlussevõtu korve. ZANO kodulehelt, vahekaardilt Jäätmekorvid, leiate üksikasjalikku teavet iga korvi kohta : hinnad, materjalid, mõõtmed, tehnilised joonised. ZANO on kogu pakutava munitsipaalmööbli ainuõiguslik projekteerija ja tootja.

Kontakt
Privaatsuse seaded