Puidu värvid

Kasutatavad puiduliigid

Euroopa päritoluga okaspuupuit

Praegu on meie valikus kuusk. See on pehme, kerge struktuuri ja heleda tooniga puit, mida meie kliendid sageli valivad. Järgnevate lakivärvidega saame anda puidule õige iseloomu, mis vastab meie klientide ootustele. Meie põhivalikusse kuuluvad järgmised värvid:

Tamm ● Mahagon ● Meranti ● Teak ● Küpress ● Pähklipuu

Kliendi soovil on võimalik tellida mis tahes muud kliendi soovitud värvi.

  • Tootja ei garanteeri, et kõik tarnitud puitelemendid on ühesuguse värvitooniga (see on võimatu materjali - puidu - olemuse tõttu).
  • puitelementide värvus on sarnane pakutud, kuid mitte identne saadetud näidisega.

Värv "Tamm".

tamm

Järgnevatel fotodel on kujutatud mööblit, milles on kasutatud okaspuidust värvi "Tamm". Duo lamamistoolid ja laud koos Amicus toolidega on valmistatud süsinikterasest, mis on värvitud värviga 9005, samas kui Simple pingid komplekt koos pottidega on värviga 7024 RAL teras.

Värv "Mahagon"

mahagonist

Allpool olevatel fotodel on kujutatud okaspuupuidust pöörlev lamamistool Flash värviga "Mahagonipuu".

Värv "Teak"

teak

Allpool olevatel fotodel on kujutatud Photon pink ja Flash mööbel, mis on valmistatud süsinikterasest - värvitud ja kuusepuust värvitud värviga "Teak"

Värv "Cypress"

Puidu värv KüpressKüpress

Järgnevatel fotodel on näidatud mööblit, milles on kasutatud värvi "Cypress" värvitud puitu, kõrvuti nii roostevaba terase kui ka värviga 9005 RAL ja 5011 RAL värvitud terasega.

Värv "Pähklipuu"

pähkelpuu

Allpool on Photon päikesepink esitatud versioonis, mis on valmistatud süsinikterasest, mis on värvitud värviga 9006 RAL, ja mille puhul on kasutatud kodumaist okaspuupuud, mis on värvitud värviga "Walnut". Viimasel fotol on Photon päikesepink, mille puit on värvitud värviga "Walnut" ja teras värvitud värviga 7021 RAL - tume grafiit.

Iga värv on saadaval individuaalsel nõudmisel.

Euroopa päritolu lehtpuit

Robinia akaatsia

Akaatsia Robinia, on erakordse vastupidavuse ja ilmastikukindlusega puit, mistõttu on see ideaalne valik välitingimustes kasutamiseks, näiteks linnamööbliks. Seda iseloomustab ilus helekollane kuni rohekaspruun toon, mis aja jooksul omandab üllas hõbedase värvuse. See on äärmiselt vastupidav kahjurite ja seente suhtes ning tänu oma kõvadusele ja tugevusele tagab akaatsiapuu iga sellest valmistatud toote pikaealisuse ja usaldusväärsuse.

Õlitatud akaatsia robiiniaAkaatsia Robinia

Eksootilise päritoluga lehtpuu

Aafrika, Lõuna-Ameerika ja Aasia päritolu lehtpuu. Seda iseloomustab väga suur tugevus ning eriline ja väärikas struktuur, mis on kaitstud kahekordse õlitamisega. Saadaval on järgmised liigid:

Iroko ● Sapeli ● Meranti ● Tauari ● Jatoba.

Iroko

Iroko puit, mida tuntakse ka Aafrika tamme nime all, on hinnatud oma ainulaadsete omaduste poolest, eriti välitingimustes kasutamiseks. Esiteks on see äärmiselt vastupidav ja vastupidav mädanemisele, mistõttu sobib see ideaalselt aiamööbli ja muude välitingimustes kasutatavate konstruktsioonide jaoks. Teiseks on see looduslikult vastupidav kahjurite, näiteks termiitide suhtes, mis suurendab veelgi selle vastupidavust karmides välitingimustes. Kolmandaks on iroko puidul ilus kuldpruun värvus, mis võib aja jooksul muutuda atraktiivseks hõbehalliks.

iroko

Allpool näete pilte, kus on kasutatud iroko puitu. Nagu realisatsioonid näitavad, on värvitoonid laiad ja samast partiist pärit puit ei ole ühtlase värvusega.

Sapeli

Kõva eksootiline puit, millel on oluliselt suurem vastupidavus ilmastikutingimustele. Puit, mille värvitoonid ulatuvad kuldsest kuni punakaspruunini.

sapeli

Allpool on esitatud pildid, millel on kasutatud Sapeli puitu. Puidule on iseloomulikud mahedad toonid, mille värvitoonid ulatuvad kuldsest kuni punakaspruunini.

Meranti

See on Aasia päritolu kõva eksootiline puit. Sellel on palju sorte, mis sõltuvad selle päritolupiirkonnast ja omadustest. Sõltuvalt liigist on mranti kreemikas värvus, mis läheb üle roosaks ja punakaspruuniks. Tegemist on ebakorrapärase värvusega puiduga.

Meranti eksootiline puitmeranti

Tauari

Tauari on Lõuna-Ameerikast pärit eksootiline puit. Teisiti tuntud ka kui "Brasiilia tamm". See on kerge puit, millel on soe värvus ja väärikas tera. See on väga tugev ja vastupidav, väga vastupidav kahjustustele. Selle eriline omadus on tema lõhn, mis sarnaneb lina lõhnale ja võib püsida väga kaua.

Tauari eksootiline puittauari

Allpool on esitatud kahekordsed pingid Flash, lauad Domino 13.440.1 ja pingid Stilo 02.448 kahekordsest õlitatud Tauari eksootilisest puidust.

Jatoba

Jatoba on Aafrikast pärit eksootiline puuliik. Seda iseloomustab soe, punakas värvus ja iseloomulik joon. Selle eeliste hulka kuuluvad suur vastupidavus ja kõvadus. See on kõige raskem puit meie tootevalikus. Selle puuliigi kasutamisel tuleb arvestada toote suurema kaaluga.

Jatoba puitJatoba

Allpool näidatud pink on Photon 02.009 päikesepink koos seljatoega.

MÄRKUSED:

  • Eksootilise puiduainulaadne omadus on selle tugevus ja laiad värvitoonid ühe puuliigi sees. Eksootilise puidu tellimisel peaksite ootama puitelementide rikkalikku värvust.
  • puitelementide värvus on sarnane pakutud, kuid mitte identne saadetud näidisega.
  • mööbli värvus võib erineda monitoril kujutatud pildil mööbli tegelikust värvusest.
  • Pange tähele, et puit läbib loomuliku vananemisprotsessi. Aja jooksul kaotab värv oma algse küllastuse.

Kõrgsurvelaminaat

Meie valikus olevaid plastilaminaate kasutatakse puidust elementide asendajana. HPL-i kasutamine nõuab mööbli konstruktsiooni muutmist. Nende eeliseks on äärmine vastupidavus ilmastikutingimustele. Nad on päikesevalguse, tuule ja niiskuse suhtes vähem tundlikud kui puit.HPL on tulekindel materjal. Õige tehnoloogia korral säilitavad laminaadid oma algse välimuse kauem.

Puitmaterjaliga HPL

Duroplastne survelaminaat (HPL), mis vastab standardile EN 438-6, tüüp EDF. Laminaat on väga vastupidav vananemisele tänu kahekordselt kõvenenud akrüül-polüuretaanvaigust koosnevale kihile. Tegemist on leegikindla materjaliga.

HPL puidumustriline laminaatHPL

HPL-plaate kasutatakse peamiselt välismööbli puhul. Allpool on esitatud laminaadi kasutusviis autopargis - suitsetamisruumis, laudades ja aiamööblis sarjast Bus.

Kontakt
Privaatsuse seaded