Postid

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad genereeritakse vastavalt valitud valikutele.

Meie postid

Postid on lihtsad tänavamööbli objektid, mis mängivad linnas väga olulist rolli, leides väga palju rakendusi. Siit ka nende nomenklatuuri suur varieeruvus. Oma funktsiooni poolest võib pollareid kirjeldada kui piirde- või tõkkeposte, kuid sama sageli ka kui piirde- või tõkkeposte või veelgi üldisemalt kui blokeerimis-, kaitse- või varjestusposte.

Liikluspostid

Postide esmane eesmärk on kaitsta haljasalasid, jalgrattateid, kõnniteid ja parklaid, piirates need üksteisest ära. Neid püstitatakse kõnniteede ja muruplatside äärde, parklate ümber ja ohtlikesse kohtadesse, näiteks koolide, jalakäijate ülekäiguradade, ristmike jne ümbrusesse. Seetõttu eristatakse kõnnitee-, tänava-, parkimis- ja linnapostid ning üldiselt linna- või teepostid.

Parkimispostid

Meie poste kasutatakse sageli parkimispostidena. Moodne seeria on kaasaegsed roostevabast terasest postid,
, mis sobivad suurepäraselt parklate kindlustamiseks ja keelatud aladel parkimise vältimiseks. Klassikalised Retro-seeria postid võivad olla varustatud kuni 2 paari hoidikutega, mille külge kinnitatakse ketid. Need loovad tõhusaid, kuid samas esteetiliselt meeldivaid klassikalise disainiga parkimistõkkeid. Valurauast parkimispostid on ideaalne lahendus ajaloolistele aladele.

Metallist postid

Praegu pakume ainult metallposte: terasest, malmist ja malmist. ZANO metallpostid tagavad ohutuse, säilitades samal ajal kõrge esteetika.

Kettpostid

Postid võivad olla vabalt seisvad, kuid sageli ühendatakse neid ka tarade või parkimistõkete moodustamiseks. Kettpostid on ühendatud teras- või malmlinkidega. Teine võimalus on kasutada terasest lamedate rihmade kasutamist. Köiepiirdepostid on suurepärased madalad aiad, mida kasutatakse sageli haljastuse kinnitamiseks.

Kontakt
Privaatsuse seaded