Lillepotid

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad on genereeritud vastavalt valitud valikutele.

Meie potid

Potid on meie tootevalikusse lisandunud. Loodame, et esitatud mudelid meeldivad teile. Pakume roostevabast terasest taimepotte ja betoonist taimepotte, mis on valmistatud spetsiaalsest - väga vastupidavast ja külmakindlast - vaigubetoonist, mida nimetatakse ka polümeerbetooniks. Tootjana garanteerime vastupidavuse ja tugevuse atraktiivse hinnaga. Valmistame oma potid mitmes standardsuuruses. Nende hulka kuuluvad nii väikesed kui ka suured taimepotid. Leiad ka ümmargused, piklikud ja ruudukujulised lillepotid.

Kaasaegsed taimepotid

Meie taimepotte kirjeldatakse kui moodsaid ja eksklusiivseid. Lihtsat kuju rikastavad dekoratiivsed detailid, näiteks dekoratiivsed puuliistud. ZANO moodsad istutuspotid on nii terasest kui ka betoonist. Nende stiil on väga universaalne, nii et neid saab kasutada nii aiakannudena kui ka tänava-, kõnnitee- ja linnakannudena. Meie potte saab kasutada lillede ja puude istutamiseks. Loomulikult saab neid kasutada mitte ainult välitingimustes kasutamiseks. Roostevabast terasest metallpotid viiakse ka hoonete siseruumidesse. Tegelikult näevad need väga elegantsed välja ümbritsetuna teiste roostevabast terasest objektidega. Seepärast pannakse neid sageli kontorite ja kaubanduskeskuste koridoridesse ja isegi eramutesse.

Kontakt
Privaatsuse seaded