Terase tüübid

32 aastat kogemust.

Meie pakkumine hõlmab tänavamööbli elemente, mis oma konstruktsiooni poolest võib jagada roostevabast terasest ning süsinikterasest ja ilmastikukindlast terasest valmistatud elementideks.


Süsinikterast tsingime ja seejärel värvime selle soovitud RAL-värviga. Allpool on esitatud kõige populaarsemate RAL-värvide palett.


Siiski on võimalik valida iga kliendi poolt valitud värv.


MÄRKUS: näidatud värvinäidised on ainult illustratiivsed. Näidiste kuvamine erineb sõltuvalt teie monitorist.

Kõige populaarsemate värvide palett:

RAL 9005

9005 - must

RAL 9011 terase värvus

9011 - must grafiit

Värv RAL 7016

7016 - tume grafiit

RAL 9007

9007 - tume teras

RAL 9010

9010 - valge

Saadaval on iga kliendi poolt määratud RAL-värv

Näiteid RAL-värvi 9005 kasutamise kohta

Allpool on esitatud fotod Photon pink 02.409.2 ja Stiolo pink 02.448 värvitud värviga 9005 RAL. Photoni pingil on TEAK värviga värvitud kuuse iste, Stilo pingil aga Tauari eksootiline puit.

Näited värvuse 9011 RAL kasutamise kohta

RAL 9011 grafiitmust

Allpool on esitatud pilte 9011 RAL värviga värvitud mööblist. Pinkidel on Iroko eksootiline puit - õlitatud, samas kui korvid on viimistletud puidulaadse HPL-ga.

Näited RAL-värvi 7016 kasutamise kohta.

Allpool on fotod Origami pinkidest ja Pavo prügikastidest, mis on värvitud värviga 7016 RAL. Toodetes sisalduv puit on kuusk, mis on lakitud.

Näited 9007 RAL värvi kasutamise kohta.

Duo lamamistoolid, Penrose pingid ja Agawa lillepotid, värvitud 9007 RAL. Selles mööblis kasutatav puit on kodumaist päritolu okaspuu, mis on värvitud värviga Cypress.

Näited värvuse 1003 RAL kasutamise kohta

RAL 1003 kollane

Allpool on näidatud Simple pink seljatoeta versioonis. Terasest (süsinikterasest) konstruktsioon on tsingitud ja värvitud värviga 1003 RAL. Pingis kasutatud puit on Euroopa päritoluga okaspuupuit, mis on värvitud läbipaistmatus grafiidivärviga.

Näiteid värvuse 1016 RAL kasutamise kohta

RAL 1016 - sidrun

Kliendi vajadustele kohandatud (lühendatud) pink Domino 02.440, mis on valmistatud süsinikterasest, tsingitud ja pulbervärvitud värviga RAL 1016. Disainis kasutatud puit on eksootiline Iroko puit.

TIGER Drylac® 68/60115 värv.

Süsinikterase värvus | TIGER Drylac® Rusty Iron

Päikesejaam Universe ja korv Tubus valmistatud süsinikterasest, mis on kaetud mati roostevaba raua imitatsioonivärviga. Päikesejaamas kasutatud puit on eksootiline Iroko puit, mida on töödeldud "Larch" õliga.

Saadaval on iga kliendi soovitud RAL-värv.

Roostevaba teras

Materjal: roostevaba teras | Linnamööbel | Linnamööbel

Roostevaba teras EN 10088 klassi 1.4301 (Ameerika AISI 304SS) on eriliste füüsikaliste ja keemiliste omadustega materjal. Selle peamised omadused on järgmised:

  • korrosioonikindlus
  • vastupidavus kõrgetele temperatuuridele
  • rakendatavus tugevate ilmastikutingimustega (tuul, vihm, lumi, tugev päike) kokkupuutuvates kohtades
  • läikiv läige ja väga lihtne pinna hooldus

Allpool on toodud näiteid roostevabast terasest koos arhitektuurse betooni, standardse puidu (Euroopa-eglastiline) ja eksootilise puidu kasutamisest.

MÄRKUS

  • Mööbli värvus võib monitoril oleval pildil erineda mööbli tegelikust värvusest
  • Roostevaba teras on väga vastupidav välistingimustele, kuid seda tuleb siiski hooldada ja hooldada nagu iga teist materjali.

ilmastikutingimustele vastav teras

Linnamööbel, aiamööbel ilmastikukindlast terasest

Weathering steel (ilmastikukindel teras ) - madala legeeriga terase tüüp, mis asjakohase protsessi käigus omandab kaitsekihi, mis näeb eksitavalt välja nagu rooste. See annab huvitava visuaalse efekti koos heade kaitseomadustega. See ei ole siiski roostevaba terase tasemel ilmastikukindlus. Ilmastikukindel teras on endiselt tundlik vee mõjule, kui terase osad ei ole kaetud. Selle tulemuseks on korrosioon. Seetõttu soovitame ilmastikukindlast terasest mööblit tellida nii, et seda kavatsetakse kasutada siseruumides või katuse all.

Kontakt
Privaatsuse seaded