Tööstuslik disain

Oleme projekteerinud alates 1988. aastast.

BikeOne linna jalgrattahoidjadterasest juurdepääsuväravad

Kontseptsioon

Meie jaoks on idee muutumine tooteks edu mõõdupuu. Tänu meie aastatepikkusele tööstuskogemusele ja loomingulisele vaatepildile uusimatele tehnoloogilistele arengutele anname endast parima, et viia ka meie klientide kõige nõudlikumad projektid võimalikult ideaalselt ellu. Tagame teile täieliku professionaalsuse ja laiaulatusliku teenuste valiku.

Disain

Pakume teile laia teenuste ja disainitegevuste spektrit:

  • projekteerimine ja 3D-modelleerimine -3D (masina- ja seadmeosade, komponentide, tahkete kehade ja pindade ning nende koostude struktuurimudelid)
  • 2D-st 3D-dokumentatsiooni töötlemine (3D tahkete detailide ettevalmistamine lamedast dokumentatsioonist)
  • 2D- ja 3D-dokumentatsiooni loomine olemasolevate mudelite põhjal
  • 2D- ja 3D-dokumentatsiooni ja jooniste koostamine kliendi poolt esitatud materjalide alusel: visandid, paberdokumendid, skaneeringud.
  • renderdamine (toote realistliku visualiseerimise loomine 3DMax süsteemis)
  • komponentide liikumise animatsioon
  • mitmesugused dokumentatsiooni vormid. Kliendi soovil saame teha mis tahes laiendusi
  • kasutusjuhendite ja montaažijuhendite koostamine projekti igas etapis

Tehniline dokumentatsioon

Meie standardid dokumentatsiooni loomisel on alati kooskõlas kehtivate standarditega. Soovi korral kohandame neid ka vastavalt konkreetsele projektile ja ootustele. Pakume oma teenuseid nii ettevõtetele kui ka üksikklientidele.

Prototüüpimine

Me loome disaini prototüüpe vastavalt kliendi esitatud dokumentatsioonile. Tänu meie professionaalsele töökojale, kus töötavad kogenud ja pädevad töötajad, oleme võimelised teostama tellimusi kõige erinevamate prototüüpide valmistamiseks, mis on suures osas seotud teraskonstruktsioonidega. Toetudes oma erialastele teadmistele ja profileeritud oskustele, valmistavad meie kogenud töötajad mitmesuguseid prototüüpe erinevates konstruktsioonivaldkondades. Sel viisil saadakse täielikult funktsionaalsed prototüübid, mis võimaldavad kontrollida konkreetseid konstruktsiooni eeldusi ja kõrvaldada võimalikud vead. Töö prototüübiga võimaldab kiiremat ja täiuslikumat üleminekut tõhusamale seeriatootmisele.

Kontakt
Privaatsuse seaded