Infotahvlid

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad genereeritakse vastavalt valitud valikutele.

Info- ja teadetetahvlid

Kaasaegse ja funktsionaalse väikese linnaarhitektuuri tootjana pakume info- ja teadetetahvlite erinevaid disainilahendusi. Meie kataloogist leiate väikesed tänavanimede sildid, kõikvõimalikud infotahvlid (turismiinfotahvlid, bussipeatuste sildid jne), aga ka suureformaadilised kaardid ja ruumiplaanid, plakatite ja teadetetahvlid. Et suurendada meie teadetetahvlite esteetilisust, mugavust ja funktsionaalsust, pakume teile ka klaasvitriiniga välitingimustes olevaid teadetetahvleid.

Metallist teadetetahvlid

Zanoterasest teadetetahvlid on kvaliteedi, vastupidavuse ja pikaajalise kasutatavuse garantii. Terastorudest ja malmist valmistatud teadetetahvlid ei ole mitte ainult pragmaatiline täiendus, vaid ka tõeline kaunistus kaasaegsele ruumile. Klassikalises stiilis hoitud ZANO metalltahvlid sobivad ideaalselt iga linnaarhitektuuri iseloomuga. Kuna linnamööbel ja metallitööd on meie peamised huvivaldkonnad, siis garanteerime oma metalltahvlitele kõrge kvaliteedi ja taskukohase hinna.

Väljas olevad linnamärgid

Meie valikust leiate välisõhu teadetetahvlid, tänavamärgid ja pargimärgid. Need on iga linnaruumi absoluutselt olulised elemendid. Kõige sagedamini paigutatakse teadetetahvlid populaarsetesse linnapiirkondadesse, kus need on: tänavanimetustahvlid, turismiinfotahvlid või linnaplaani tahvlid. Suurte teadetetahvlite puhul on tegemist kohalike teadetetahvlite ja spetsiaalsete plakatitahvlitega. Sellega seoses on need varustatud spetsiaalsete klaasvitriinidega, mis mitte ainult ei kaitse, vaid ka kuvab neile paigutatud sisu. Välitingimustes kasutatavad teadetetahvlid võivad täita ka tüüpiliselt korralduslikke funktsioone. Näiteks on võimalik parkide tahvlitele paigutada kõikvõimalikke eeskirju ja määrusi, kaarte jne. ZANO teadetetahvlid on seega pragmaatilised, funktsionaalsed ja esteetilised.....

Kontakt
Küpsiste haldamine