ZANO+

Individuaalsed projektid ja eritellimused

ZANO PLUS

  • ON INDIVIDUAALSED PROJEKTID JA TELLIMUSED
  • ON KOOSTÖÖDISAINERITE, ARHITEKTIDE, INVESTORITE, INSTITUTSIOONIDE JA BÜROODEGA.
  • KÕIK, MIS LÄHEB KAUGEMALE STANDARDSE VÄIKEARHITEKTUURI SORTIMENDIST

Nad on meiega koostööd teinud

Koostöö arhitektuuribürooga Nytt Studio | Jacek Cinal


Roostevabast terasest aiaköök

Eramaja vabaajaterrassile paigutatud väliaiaköök. Koostöös arhitektuuristuudio Nyttiga hoolitses ZANO projekteerimise, komponentide paigaldamise, viimistlemise ja montaaži eest.

Omadused:
>Konstruktsioon täielikult roostevabast terasest
>Top on valmistatud Kerrockist
>Sahtlid on valmistatud roostevabast terasest, klaasist ja kvaliteetsest komposiidist Hettichi

Köögitool ja köögi taga olev sein on valgustatud, mis annab tervikule ainulaadse iseloomu.

loe lähemalt sulge

Koostöö ZANO linnamööbli koostöö Malinowski Designiga


Linnamööbel Mint Legacy Toweril

www.malinowskidesign.pl

Taas kord oli meil au teha koostööd suurepärase Malinowski Design Urban & Landscape disainistuudioga. Stuudio projekt hõlmas väikearhitektuuri loomist nullist, et arendada terrassi Varssavis asuvale Mennica Legacy Toweri pilvelõhkujale. ZANO kui väikearhitektuuri tootja oli vastutav mööbli valmistamise eest vastavalt etteantud projektile. Mööbel on valmistatud s235Jr süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud värviga RAL 9004. Projektis kasutatud puit on kõva eksootiline Iroko puit, mida on kaitstud õlitamisega.

loe lähemalt sulgeda

Koostöö


KRAKÓWI KÕRGE 5 BÜROOHOONE ÜMBRUSE HALJASTUS

Koostöö hõlmas Ns Moon Studio poolt projekti jaoks valitud väikearhitektuuri tarnimist ZANO poolt ning individuaalsete, kohandatud pinkide, laudade ja suitsetamisvarjualuste valmistamist. Kogu projekt täidab Krakówi kesklinnas asuva büroohoonete vahelise ruumi. Puidulaadse HPL-laminaadi kasutamine lisab unikaalset võlu. Selle kasutamine annab mööblile standarditest kõrgema vastupidavuse välistingimustele ja mehaanilistele kahjustustele. Mööbli konstruktsioonid on valmistatud süsinikterasest, mis on pulbervärvitud RAL 9005 värviga. Ns Moon Studio disainis esinevad linnamööbli mudelid ZANO standardvalikust: Universe pingid, Soft pingid, Kangu remondijaam ja Pavo taaskasutuskastid.

loe lähemalt sulgeda

Koostöö arhitektuuristuudioga Nytt Studio | Jacek Cinal
jaoks.


Kruczek Hair Concept

Koostöö disainistuudio Nytt Studio 'ga Kruczek Hair Concept'i jaoks. Koostöö raames valmistas ZANO juuksuristuudio interjööri jaoks selliseid elemente nagu ruumi eraldavad võrkudega raamid, seinariiulid, seisvad riiulid ja konstruktsioon, millele riputati peeglid. Need elemendid valmistati tsingitud süsinikterasest, mis oli pulbervärvitud värviga 9010 RAL. Lisaks kasutati heledat eksootilist puitu, mis sobib suurepäraselt stuudio elegantsesse olemusse ja harmoneerub suurepäraselt valgete konstruktsioonidega.

loe lähemalt lähemalt

Koostöö Izebela Bołoziga | ZANO PlusKoostöö
Izabela Bołoziga
.

Lõõgastuspink Łódźis

www.izabelaboloz.com

Izabela Boloz asutas oma disainistuudio Hollandis 2011. aastal. Tema klientide hulka kuuluvad kultuuriasutused, kohalikud omavalitsused ja rahvusvahelised ettevõtted. Tema töö on sama mitmekesine kui tema taust. Nende hulka kuuluvad installatsioonid avalikes ruumides, objektid ja näitused. Ta on Eindhoveni Tehnikaülikooli õppejõud ning on õpetanud muu hulgas Poznani Vormikoolis ja Eindhoveni Disainiakadeemias.

Izabela Bołoz on üks juhtivaid avaliku ruumi jaoks loovaid disainereid. Linnamööbli tootja ZANO võttis Łódźi disainifestivali tellimusel ette mitmetasandilise linnapanga projekti, mille autoriks on Izabela Bołoz. Pink "Relax in Lodz" on osa Lodzi festivali tegevuste sarjast, mille eesmärk on parandada avaliku ruumi kvaliteeti ning tutvustada Poola parimaid disainereid ja kunstnikke. Ceramika Paradyż on projekti patroon ning pingi illustratsioonid on Katarzyna Bogucka tehtud. Rohkem infot pingi kohta saab Łódźi disainifestivalikodulehelt.

Loe lähemalt lähemalt

Koostöö Izebela Bołoziga | ZANO PlusKoostöö
Izabela Bołoziga
.

Installatsioon "Iloquities" Gdynias

www.izabelaboloz.com

Izabela Boloz asutas oma disainistuudio Hollandis 2011. aastal. Tema klientide hulka kuuluvad kultuuriasutused, kohalikud omavalitsused ja rahvusvahelised ettevõtted. Tema töö on sama mitmekesine kui tema taust. Nende hulka kuuluvad installatsioonid avalikes ruumides, objektid ja näitused. Ta on Eindhoveni Tehnikaülikooli õppejõud; ta on õpetanud muu hulgas Poznani Vormikoolis ja Eindhoveni Disainiakadeemias.

ZANO-l oli rõõm toota ja ehitada Izabela Bołozi projekteeritud installatsioon "Iloczyny". Kompleksne, mitmest segmendist koosnev installatsioon ilmus Gdynia kaldal Gdynia Disainikeskuse korraldatud projekti "Grass to Things" raames. Konstruktsioon on valmistatud roostevabast terasest, mis on tsingitud ja seejärel valitud värvidega pulbervärvitud.

loe lähemalt sulge

Koostöö
Nova Energiaga

Päikesepink

Koostöös Nova Energia teadusringiga tehtud päikesepink Krakówi AGH Teadus- ja Tehnikaülikooli rektori stipendiumi raames. ZANO insenerid andsid tehnilist konsultatsiooni mehaanika, elektrik ja elektroonika valdkonnas. Teadusringi üliõpilaste ja ZANO tootmistöötajate poolt valmistatud pink.

loe lähemalt lähemalt

Koostöö
Jerzy Maciejowskiga
.

BikeOne jalgrattahoidjad

ZANO oli linna jalgratta laenutussüsteemi BikeOne projekteerimise töövõtja. Projekti projekteeris Jerzy Maciejowski.
Süsteemi aluseks oli automaatne jalgratta laenutusvõrk, tänu millele saab linnas vabalt liikuda ilma oma sõidukita. Meie ettevõtte osalus hõlmas laenutusjaamadeprojekteerimist, ehitamist ja paigaldamist.

loe lähemalt sulgeda

KUTSUME TEID KOOSTÖÖLE

  • Kas teil on projekt ja te otsite selle teostamiseks tootjat?
  • Otsite sobivat toodet, kuid ükski seni kohatud toode ei vasta teie ootustele?
  • Kas otsite alltöövõtjat terasest ja puidust elementide jaoks?
  • Võtke meiega julgelt ühendust

KONTAKT

ZANO linnapingid
Kontakt
Privaatsuse seaded