Puukaitsjad

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad genereeritakse vastavalt valitud valikutele.

Puude kaitsed

Meie tootevalikusse kuuluvad funktsionaalsed ja esteetiliselt meeldivad puukaitsmed. Need on valmistatud malmist ja terasest. Tänu spetsiaalsele laserlõikusele on võimalik saada esitatud mudelite jaoks kõige erinevamad kujundused ja kaunistused. Puude kaitsed võivad olla horisontaalsed või vertikaalsed, vastavalt nende kasutusotstarbele. Horisontaalsed konstruktsioonid võimaldavad kõnnitee ühendamist puu juurestikuga, andes sellele vaba veevoolu. Samuti kaitsevad nad selle juurestikku kahjustuste ja vandalismi eest. Vertikaalsetel puude kaitseseadeldistel on sarnane funktsioon, kuid tänu oma suuremale suurusele pakuvad nad palju otsesemat kaitset. Sõltuvalt kliendi soovist pakume oma puukaitsmeid kahes stiilis: retro ja moodne. Kui aga ükski esitatud mudelitest ei vasta täielikult teie ootustele, on võimalik luua täiesti individuaalne puude kaitsemudel. Nii hind kui ka disain rahuldavad kindlasti iga klienti...

Puukotid

Soovime tutvustada teile väga funktsionaalseid ja esteetiliselt meeldivaid vertikaalseid puude katteid, mida nimetatakse ka puukorvideks. Need on ideaalne kaitse igasuguste mehaaniliste kahjustuste eest, millele haljasalal olev haljastus on avatud. Puude kaitsekorvid on valmistatud lamedatest palkidest, mis on värvitud mis tahes RAL-värviga. Erisoovi korral saab neid ka tsingitud. Puude kaitsekorvid täidavad edukalt kõige olulisemaid kaitsefunktsioone linnaehituses, kus linna haljastusel on piiratud ruum ja kus puud on integreeritud kaubanduskäikudesse, liikumisteedele või kõnniteedele.

Puude kaitsepiirded

Puude võred on väga pragmaatiline, kuid samas esteetiliselt meeldiv täiendus linna haljastuse haljasaladele. Need on valmistatud kas malmist või paksust, laseriga lõigatud lehtmetallist. Terasest ja malmistpuugraatidel on põhimõtteliselt kaks funktsiooni. Esiteks kaitsevad nad juurestikku kahjustuste eest, võimaldades samal ajal vee vabalt juursüsteemi sisse voolata. Zano puugraatidel on aga ka oluline esteetiline funktsioon. Eriti juhul, kui puugraatides kasutatakse terasplekki, võimaldavad väljalõike tüüp, selle kuju ja kujundus ka kõige fantaasiarikkamaid kujundusi. Klientide soovil kujundame nende igale vajadusele kohandatud puugraafikuid...

Kontakt
Privaatsuse seaded