Maastikukujundus

28-aastane kogemus.

Tänavamööbli kujundamine on kunstnikutöö kõige puhtamal kujul. Kaasaegsete linnastute arhitektuuriline teostus areneb pidevalt edasi, mis tähendab, et ka linnamööblit peab iseloomustama originaalsus, elegants ja silmapaistev disain. Tõelise tänavamööblit tootva ettevõtte mõõdupuuks ei ole aga mitte ainult kataloogimudelite levitamine, vaid tema enda looming. Seega, kui ükski esitatud tänavamööbli elementidest ei vasta teie ootustele, loome iga mudeli vastavalt teie ideedele ja suunistele, lähtudes saadud disainist. Zano pakub piiramatuid disainivõimalusi...

Vorm

Praegusel disainiajastul on vorm ilu, kvaliteedi ja esteetika mõõdupuu. See ei saa olla ükskõikne või värvitu. Sellest sõltub suuresti kogu ruumi iseloomu tajumine. Nende ootuste täitmiseks loome igas stiilis haljastuselemendid. Moodne, minimalistlik disain moderni vaimus, mis põhineb terase suurepärasel kvaliteedil, või ehk klassikaline retrohõnguline väljendus, mis kaldub vana arhitektuuri kaunistatud, peente aktsentide poole? Teie kujutlusvõime on siin.... meie kujunduste tähtsaim moderaator.

Materjalid

Esitatud linnamööbli loomiseks kasutatud parima kvaliteediga toormaterjalid on Zano visiitkaart. Meie valdkonnaks on selles osas peamiselt roostevaba ja must teras, mida täiendab puit. Erijuhtudel saame soovi korral kasutada ka teisi materjale, näiteks vaigubetooni, arhitektuurset betoonvalu või eksootilist puitu. Tagame alati oma toodete usaldusväärse kvaliteedi ja vastupidavuse....

Disain

Individuaalne disain soovi korral on Zano idee, et vastata kõigile teie ootustele. Meie disainistuudio loob kõnealuse konstruktsiooni algusest peale või abistab mis tahes linnamööbliprojekti elluviimisel vastavalt kliendi nägemusele.

Valmistamine

Klientide erisoovi korral valmistame tänavamööbli objekte mis tahes stiilis, materjalivalikus, suuruses ja värvitoonis. Kõik sõltub ainult teie eeldustest ja disainivisioonidest.

Kontakt
Küpsiste haldamine