ZANO päikeseenergia linnamööbel

ZANO Smart City

Mis on ZANO Smart City?

ZANO Smart City on vastus muutuva maailma vajadustele. Me loome linnamööblit, mis võimaldab muu hulgas: traadita telefoni laadimist, kiiret internetiühendust või valgustust pärast pimedat. Selle mööbli energiaallikaks on puhas energia, mis saadakse fotogalvaanilistest paneelidest, mis muudab meie päikesemööbli täiesti autonoomseks.

Nutikas linnamööbel

Meie ZANOs toetume päikeseenergial põhinevatele lahendustele, sest teame, kui oluline on puhas õhk meie ja meie keskkonna jaoks.

Disainiprotsessis keskendume välimusele, vastupidavusele ja funktsionaalsusele. Meie mööbel on valmistatud roostevabast terasest, süsinikterasest, kohalikust puidust (mänd, kuusk, kuusk), eksootilisest puidust (sapeli, iroko, meranti, tauari), HPL-laminaadist ja karastatud klaasist.

Meie nutikadtooted

Meie tootevalikusse kuuluvad praegu: päikesepingid Photon, Scandik ja Flash sarjadest, samuti Sunflower ja Universe päikesejaamad.

Photoni pinkide realiseerimine

Allpool tutvustame Photoni päikesepinki, mis on valmistatud roostevabast terasest ja teakpuuõliga kaetud eksootilisest iroko-puidust. Pingi energiaallikaks on fotogalvaanilised paneelid, mida kaitseb karastatud klaasplaat, mis toimib istmikuna. See mudel on varustatud Wi-Fi hotspotiga, induktsioonlaadijaga, kolme USB-pordiga paneeliga kiirlaadimisstandardis mobiilseadmete laadimiseks ja led-valgustusega, mis aktiveerub pimeduse saabudes (asub pingi all).

Fotogalvaaniliste paneelidega töötav linnamööbel

Välkpinkide realiseerimine

Välkpink koos seljatoele paigutatud fotogalvaanilise paneeliga. Mööbel on valmistatud süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud värviga RAL 7004. Kasutatud puit on kodumaine tammepuiduga lakitud kuusk. Pink on varustatud induktiivse laadija, kolme USB-pordiga paneeliga kiirlaadimisstandardis, Wi-Fi hotspot ja 230 V vahelduvvoolu pistikupesa.

Pink sisaldab USB, Wi-Fi, 230V pistikupesa, induktiivne laadijaFlash päikesepink | ZANO linnamööbel

Universe päikesejaama teostus

Universe päikesejaam on valmistatud roostevabast terasest ja iroko puidust teakvärvi. Fotogalvaaniline paneel on valmistatud kahest läbipaistvast karastatud klaasist ja monokristallilistest elementidest. Istuja silmade kõrgusel on moodul, mis sisaldab 6 USB-porti ning jaama aku hetkeseisu näitu. Istmel on kaks induktiivset laadijat. Universe pakub ka kiiret internetiühendust.

Sunfloweri päikesejaama rakendamine

Allpool olev päikesejaam Sunflower on valmistatud süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud värviga RAL 7024 ning koosneb varikatusest, kuhu on paigaldatud fotogalvaanilised paneelid, ja LED-tuledega ribast, mis aktiveeruvad automaatselt, kui pimedaks läheb. Jaamal on laud, mis on valmistatud vandaalikindlast HPL-laminaadist. Jaam on varustatud induktiivse laadija ja kahe kiirlaadimise USB-pordiga paneeliga. Maapinnal on roostevabast terasest valmistatud jalatugi.

Moodul ALWAYS ON!

Moodul Alati sisse! Valikuline varutoitemoodul pingile/jaamale. Kui päikesevalgusest ei piisa, lülitab moodul automaatselt vooluallika fotogalvaanilistelt paneelidelt munitsipaalelektrile, nii et pink on ALWAYS ON kõigi olemasolevate võimalustega!

Alati ON! Päikesepingi varutoide 230 V elektrivõrgust. 24h sisse lülitatud!

Moodul on saadaval lisavarustusena kõikideleSMART CITYtoodetele!

Võtke meiega ühendust

Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel!

Mine kontaktile

Vaadake meie ülejäänud maastikukujundustooteid

ZANO ei ole ainult intelligentne päikesemööbel, vaid ka terve rida väikearhitektuuri, nagu prügikastid, taaskasutuskastid, linnatoolid, linnapingid, lamamistoolid, lillepotid, lauad, jalgrattahoidjad, postid, jalgrattaparandusjaamad ja paljud teised.

Mine ZANO pakkumisele
Kontakt
Küpsiste haldamine