ZANO päikeseenergia linnamööbel

ZANO Smart City

Mis on ZANO Smart City?

ZANO Smart City on meie lahendus uueneva maailma vajadustele. Me loome linnamööblit, mis võimaldab juhtmevaba laadimist, internetiühendust ning modernnset valgustust. Linnamööbel on täielikult iseseisev ja kasutab päikesepaneelidest saadud puhast energiat.

Nutikas linnamööbel

Meie ZANOs kasutame oma toodetes päikeseenergia lahendusi, sest hoolime keskkonnast.

Disainiprotsessis keskendume välimusele, vastupidavusele ja funktsionaalsusele. Meie mööbel on valmistatud roostevabast terasest, süsinikterasest, kohalikust puidust (mänd, kuusk), eksootilisest puidust (sapeli, iroko, meranti, tauari), kõrgsurvelaminaadist ja karastatud klaasist.

Meie nutikadtooted

Meie tootevalikusse kuuluvad praegu: päikesepingid Photon, Scandik ja Flash sarjadest, samuti Sunflower ja Universe päikesejaamad.

Photon pinkide ülevaade

Pildil tutvustame Photoni päikesepinki, mis on valmistatud roostevabast terasest ja tiikpuuõliga kaetud eksootilisest iroko-puidust. Pingi energiaallikaks on päikesepaneelid, mida kaitseb karastatud klaasplaat, mis toimib ka istekohana. See mudel on varustatud Wi-Fi hotspotiga, juhtmevaba laadijaga, kiirlaadimiseks kolme USB-pordiga ja led-valgustusega, mis aktiveerub kui päike loojub (asub pingi all).

Fotogalvaaniliste paneelidega töötav linnamööbel

Flash pinkide ülevaade

Pildil oleval Flash pingil on seljatoele paigutatud päikesepaneel. Mööbel on valmistatud süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud värviga RAL 7004. Kasutatud okaspuitu, mis värvitud tamme tooni. Pink on varustatud juhtmevaba laadija, kolme USB-pordi, Wi-Fi hotspoti ja 230 V pistikupesaga.

Pink sisaldab USB, Wi-Fi, 230V pistikupesa, induktiivne laadijaFlash päikesepink | ZANO linnamööbel

Universe päikesejaama ülevaade

Universe päikesejaam on valmistatud roostevabast terasest ja iroko puidust. Päikesepaneelid on valmistatud kahest läbipaistvast karastatud klaasist ja monokristallilistest elementidest. Istuja silmade kõrgusel on moodul, mis sisaldab kuute USB-porti ning jaama aku hetkeseisu. Istmel on kaks juhtmevaba laadijat. Universe pakub ka kiiret internetiühendust.

Sunflower päikesejaama ülevaade

Pildil olev päikesejaam Sunflower on valmistatud süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud värviga RAL 7024 ning koosneb varikatusest (kuhu on paigaldatud päikesepaneelid), ja LED-tuledega ribast, mis aktiveeruvad automaatselt, kui päike loojub. Jaamal on laud, mis on valmistatud tugevast ja kriimukindlast kõrgsurvelaminaadist. Jaam on varustatud juhtmevaba laadija ja kahe kiirlaadimise USB-pordiga. Maapinnal on roostevabast terasest valmistatud jalatugi.

Moodul ALWAYS ON!

Moodul Alati sisse! Valikuline varutoitemoodul pingile/jaamale. Kui päikesevalgusest ei piisa, lülitab moodul automaatselt vooluallika päikesepaneelidelt munitsipaalelektrile, nii et pink on ALWAYS ON kõigi olemasolevate võimalustega!

Alati ON! Päikesepingi varutoide 230 V elektrivõrgust. 24h sisse lülitatud!

Moodul on saadaval lisavarustusena kõikideleSMART CITYtoodetele!

Võtke meiega ühendust

Kas teil on küsimusi? Võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel!

Mine kontaktile

Vaadake meie ülejäänud maastikukujundustooteid

ZANO ei ole ainult intelligentne päikesemööbel, vaid ka terve rida väikearhitektuuri, nagu prügikastid, taaskasutuskastid, linnatoolid, linnapingid, lamamistoolid, lillepotid, lauad, jalgrattahoidjad, postid, jalgrattaparandusjaamad ja paljud teised.

Mine ZANO pakkumisele
Kontakt
Küpsiste haldamine