Prügikastid

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha teie konkreetsetele kriteeriumidele vastavaid mudeleid.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides.

Meie prügikastid

Prügikastid on linnakeskkonna asendamatu osa. Keegi ei vaja veenmist nende funktsionaalsuses. ZANO on prügikastide tootja, kellel on aastatepikkune kogemus tänavamööbli elementide projekteerimisel. Pakume nii moodsaid prügikaste kui ka klassikalisi prügikaste. Kõik need on valmistatud detailselt ja hoolikalt.....

Metallist korvid

Hetkel pakume ainult metallist prügikaste. Sellisena pakume järgmisi mudeleid: teraskorvid, roostevabast terasest korvid ja malmist korvid. Esteetilise lisaväärtuse saavutamiseks on valitud mudelid täiendavalt viimistletud puidust plankudega.

Tänava- ja pargikorvid

Meie linna prügikaste kasutatakse tavaliselt tänavakorvidena või pargikorvidena. Parkide jaoks on kõige levinumad perforeeritud metallist terasest ja malmist korvid. Kaasaegsete linnade jaoks on seevastu ette nähtud moodsasse stiililiini kuuluvad roostevabast terasest korvid. Ajalooliste linnaosade jaoks soovitame tungivalt stiilseid retrokorve. Sõltumata sarja ja sihtkoha valikust, on kõik ZANO korvid garantii usaldusväärsele kvaliteedile ja suurepärasele esteetikale......

Väljakul kasutatavad korvid ja tuharakastidega korvid

Meie prügikastid on kohandatud kasutamiseks välitingimustes. Nõuetekohaselt kaitstuna saab neid kasutada isegi väga karmides ilmastikutingimustes. Praktilistel põhjustel on soovitav asetada tuhkakausiga korvid väljapoole. Korvid ilma tuhkakausita on ilmselge valik, kui suitsetamine on piirkonnas keelatud.

Kontakt
Küpsiste haldamine