Scandik korv 03.046.1

Stiilne väike arhitektuur.

Moodne ja kaasaegne prügikast terasest ja puidust. Pulbriga kaetud teras RAL 9005.

Roostevabast terasest ja puidust varikatusega linnakorv. Stiilne, trendikas, kaasaegne disain
Scandik - prügikast koos varikatusega
Linna prügikast terasest ja puidust
Scandik prügikast - ZANO linnamööbel
Stiilne kaasaegne prügikast koos varikatusega
Terasest prügikastid eemaldatavate sisestustega
Küpressi värviga värvitud puit
Mõõtmed | Scandik varikatuse korv 03.046.1

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

 • laius: 38 cm
 • kõrgus: 102 cm
 • sügavus: 38 cm

Weight: laiendada keri alla

 • 40 kg

Materjalid: laiendada keri alla

 • süsinikterasest või roostevabast terasest
 • kodumaine või eksootiline puit või HPL-laminaat

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Katusekate: laiendada keri alla

 • Euroopa okaspuu
 • Euroopa päritolu lehtpuit
 • eksootiline puit õlitatud
 • kõrgema kvaliteediga eksootiline puit
 • HPL plaat
 • süsinikterasest (s235Jr)
 • roostevaba teras (Aisi 304)

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

 • betoneeritakse sisse
 • mis tuleb kinni keerata

Panus: laiendada keri alla

 • tsingitud lehtmetallist sisestus

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Scandik prügikast on kohustuslik ese kaasaegses linnaruumis. Selle minimalistlik disain sobib hõlpsasti enamiku linnade, tänavate, parkide, puistute, puiesteede, väljakute, kaubanduskeskuste või raudteejaamade iseloomuga.


See on jätkuks Scandik linnamööbli tootesarjale, kuhu kuuluvad pingid, linnapotid, päikesejaam ja korvid. Korvi on võimalik valida erinevate versioonide vahel: ilma varikatuseta, varikatusega ja korvi ülemisse ossa paigutatud tuhatoosiga ning taaskasutuskorvi erinevate versioonide vahel.


Korv on valmistatud terasest ja toetub kahele jalale, mis on lõppkokkuvõttes ette nähtud sisse betoneerimiseks. Valida saab roostevaba terase või süsinikterase vahel, mis on tsingitud ja pulbervärvitud soovitud RAL-värviga. Korvi varikatus on valmistatud terasest ja puidust. Valige kodumaise või eksootilise puidu vahel. Puidu asemel saame kasutada HPL-laminaati või võib korvi varikatus olla täielikult terasest.


Korvil on tsingitud, tsingitud plekkplaadist lisa, mis võimaldab prügikottide vahetamist.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool tutvustatud pingid ja Scandik Seats on valmistatud roostevabast terasest ja õlitusega kaitstud eksootilisest puidust. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetoega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool kujutatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Vooderduse eemaldamine

Korvid avanevad tagantpoolt ja neil on eemaldatavad tsingitud terasest sisendid.

Scandik Baskets Sissekannete eemaldamine

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli sarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaaniliste paneelide päikeseenergiat. See pakub USB-portide ja vahelduvvoolu pistikupesade kaudu energiaallikat mobiilsete seadmete jaoks, samuti on sellel Wi-fi hotspot. See sobib ideaalselt kaugtööks.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud lillepotid on valmistatud roostevabast terasest. Lisavõimalusena saate valida süsinikterase, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Saadaval on suurused S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool on esitatud näited Scandik mööbli koostistest. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie korvid

Meie korvid on täiuslikult läbimõeldud disainiga, mida iseloomustab funktsionaalsus ja kõrge esteetika. Sõltuvalt teie vajadustest leiate kas klassikalisi mudeleid või disainilahendusi, millel on lisaks integreeritud tuhatoos.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt müügiesindaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi vastavalt teie konkreetsetele vajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded