Pingid

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha teie konkreetsetele kriteeriumidele vastavaid mudeleid.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides.

Linnapingid, pargipingid ja tänavapingid

Meie linnamööbel on peamiselt pingid, prügikastid ja jalgrattahoidjad. Valmistame linnapinke - moodsaid ja klassikalisi. Meie valikusse kuuluvad nii tänavapingid, pargipingid, aiapingid kui ka hoonete, kaubanduskeskuste, bürookeskuste, avalike hoonete ja büroode siseruumidesse mõeldud pingid. Väikearhitektuuri kogenud tootjana saame tagada atraktiivsed hinnad, esteetilisuse ja eelkõige oma toodete kõrge kvaliteedi.

Metallist pingid

Pakume ainult puidust elementidega metallpinke. Meie valikus on musta terasest ja roostevabast terasest pingid, samuti klassikalised malmist pingid. Metallist tänavapingid näitavad väga suurt vastupidavust ja palju peenemat disaini kui näiteks betoonist pingid.

Metallpinkide tootja pingid pingid pingid

Pinkide ja tänavamööbli tootja pakub erinevaid disainilahendusi linnapinkide jaoks. Üksikutel tootelehekülgedel leiate põhjaliku teabe konkreetse pingi kohta: hinnad, mõõtmed, tehnilised joonised. ZANO on kogu pakutava linnamööbli ainuõiguslik projekteerija ja tootja.

Kontakt
Küpsiste haldamine