C-ploki iste 02.451.1

Stiilne väike arhitektuur.

ZANO arhitektuurne betoonist linnamööbel
Minimalistlik urbanistlik tugitool C BLOCK linnaruumis
ZANO - sillón urbano con una base de hormigón arquitectónico
Urban tugitool betoonalusel ja roostevabast terasest seljatoega
ZANO urbanistlik tugitool on ideaalne täiendus kaasaegsele linnaruumile.
Arhitektuurne betoonist linnatool - mõõtmed

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

  • laius: 49 cm
  • pikkus: 70 cm
  • kõrgus: 86 cm

Weight: laiendada keri alla

  • 160 kg

Materjalid: laiendada keri alla

  • süsinikterasest
  • arhitektuurne betoon

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Iste ja seljatugi: laiendada keri alla

  • süsinikterasest (s235Jr)

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

  • vabalt seisev

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Filip Babiarz

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Üks kõige sagedamini kasutatavatest materjalidest linna haljastuses on roostevaba teras. See on vastupidav ja elegantne materjal, mis näitab töö kvaliteeti ja disaini esteetilisust.

Viimasel ajal on aga arhitektuuribetooni populaarsus kasvanud. See on materjal, mis on samuti uskumatult vastupidav, säilitades samas esteetilised omadused - klassikaline lihtsus ja kaasaegne minimalism. Arhitektuurset betooni võib näha ka teistes ZANO toodetes: trigono pink ja betoonist iste. Meie viimane projekt on arhitektuurse betoonist alusega linnatool. Betooni klassikalist rangust ja lahedust murravad 8 mm paksusest roostevabast terasest valmistatud seljatoed. Meie RAL-värvides värvitud seljatoed võivad rõhutada tugitooli elegantsust tumedamate värvidega või peegeldada selle moodsat urbanistlikku iseloomu ja heledamate värvidega heledamaks muuta.

C BLOCK tugitool sobib ideaalselt ärikeskustesse ja linnaruumidesse, kus domineerivad betoonehitised. Meie disainiga saab lõõgastumishetk vabas õhus uue mõõtme! Võtke istet mugavas tugitooli ja hingake hinge, imetledes samal ajal linnamaastikku.

Moodne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustast materjalist pingid, mis on mõeldud kaasaegse arhitektuuri jaoks. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsatel vormidel ilma liigsete kaunistusteta.

Meie pingid

Meie valikus on kümneid erineva disainiga pinkide mudeleid. Lisaks tavalistele seljatoega pinkidele valmistame ka seljatoeta, kahepoolseid ja kuuekandilisi pinke. Nende hulka kuuluvad pargipingid, tänavapingid, galeriipingid ja kontoripingid.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana oleme võimelised rohkem vastama klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi nõuetekohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded