Jalgrattahoidjad

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad genereeritakse vastavalt valitud valikutele.
  • Sobiva jalgrattahoidja valimisel tasub meeles pidada, et kõige soovitatavamad mudelid on tõkkepuudega jalgrattahoidjad, mille vastu saab jalgratast kallutada ja raami kinnitada.
  • Barjääristangid kinnitavad jalgratta, ilma et peaks kummarduma, määrima käed rattal või ketil ja ilma et oleks oht, et jalgratas vargneb ratta enda lahti keeramise või lahti kruvimise teel.

Jalgrattahoidikud

Jätkusuutlik transport on jätkuv ülemaailmne suundumus, mille oluline osa on jalgrattasõit. Selle vaba areng eeldab aga linnainfrastruktuuri asjakohast kohandamist ühe rattaveoliste sõidukite ja nende kasutajate vajadustele. Sellest tuleneb vajadus võtta kasutusele jalgrattahoidjad ja parkimisvõimalused kogu linnas. ZANO pakub selles osas laia valikut mudeleid, millest eriti suurimat populaarsust naudivad rõduriiulid. Tänu oma lihtsale konstruktsioonile võimaldavad need lihtsat juurdepääsu ja ühejalgratta toetamist, et raami turvaliselt kinnitada. ZANO jalgrattahoidjad on saadaval mustast terasest ja roostevabast terasest.

Jalgrattahoidjate tootja

ZANO, väikeste linnaarhitektuuride tootja, tutvustab laia valikut jalgrattahoidjaid. Kõik mudelid on valmistatud manufaktuurselt, pöörates tähelepanu detailidele. ZANO pakub erinevaid metallist jalgrattahoidjaid - roostevabast terasest jalgrattahoidjad, mustast terasest jalgrattahoidjad ning terasest ja malmist jalgrattahoidjad. Need mudelid on saadaval kahes stiilivariandis - retrohõnguline liin ja moodne liin. Retroliin koosneb stiliseeritud rattahoidjatest, mis on mõeldud ajaloolistesse ruumidesse, samas kui modernne liin koosneb kaasaegsetest jalgrattahoidjatest, mis on mõeldud kaasaegsete avalike ruumide vajadustele. ZANO on tootja, kes on avatud oma klientide leidlikkusele, mistõttu võimaldab ta realiseerida iga algataja individuaalset projekti.

Kontakt
Küpsiste haldamine