Scandik pink 02.046.1

Stiilne väike arhitektuur.

Linnapink seljatoe ja käetugedega süsinikterasest ja puidust
Urban pink käetoega ja seljatoega | Urban mööbel eakatele | Urban mööbel eakatele
Tugev pink koos seljatoe ja käetoega
Puidust seljatoe ja istmega teraspink
Kaasaegne ja stiilne linnapink
Puidust istmega linnapink
kaasaegne linnamööbel roostevabast terasest

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Weight: laiendada keri alla

 • 60 kg

Mõõtmed: laiendada keri alla

 • laius: 154,5 cm
 • sügavus: 51,5 cm
 • istme kõrgus: 44 cm
 • kõrgus koos seljatoega: 81 cm

Materjalid: laiendada keri alla

 • teras: süsinik- või roostevaba teras
 • kodumaine okaspuu või eksootiline puit (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Iste ja seljatugi: laiendada keri alla

 • Euroopa okaspuu
 • Euroopa päritolu lehtpuit
 • eksootiline puit õlitatud
 • kõrgema kvaliteediga eksootiline puit
 • HPL plaat

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

 • mis tuleb kinni keerata

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Scandik pink 02.046.1 on kaasaegne linnapink, mille disain meenutab Skandinaavia väikearhitektuuri. Minimalism, lihtsad vormid ja tähelepanu detailidele muudavad pingi kaasaegseks ja meeldivaks. See sobib ideaalselt moodsasse ruumi. Soovitame seda eriti välisprojektidesse, näiteks parkidesse, tänavatele ja väljakutele. Scandik pink 02.046.1 on seljatoe ja käetugedega versioon, mis võib olla eakate jaoks üsna suur edasiminek. Saadaval on ka ainult seljatoega ja ilma seljatoeta pingi versioonid.


Pingi raam on valmistatud terasest. Valida saab roostevaba terase ja süsinikterase vahel, mis on tsingitud või pulbriga kaetud mis tahes RAL-värviga. Pingi, st istme ja seljatoe viimistlus on valmistatud puidust või valikuliselt HPL-laminaadist või terasest. Puidust elemendid on valmistatud kodumaisest või eksootilisest puidust.

Kogu pink kinnitatakse põrandale poltidega.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool tutvustatud pingid ja Scandik Seats on valmistatud roostevabast terasest ja õlitusega kaitstud eksootilisest puidust. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetoega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool kujutatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Vooderduse eemaldamine

Korvid avanevad tagantpoolt ja neil on eemaldatavad tsingitud terasest sisendid.

Scandik Baskets Sissekannete eemaldamine

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli sarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaaniliste paneelide päikeseenergiat. See pakub USB-portide ja vahelduvvoolu pistikupesade kaudu energiaallikat mobiilsete seadmete jaoks, samuti on sellel Wi-fi hotspot. See sobib ideaalselt kaugtööks.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud lillepotid on valmistatud roostevabast terasest. Lisavõimalusena saate valida süsinikterase, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Saadaval on suurused S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool on esitatud näited Scandik mööbli koostistest. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie pingid

Pakume kümneid erinevaid disainiga pinkide mudeleid. Lisaks tavapärastele seljatoega pinkidele valmistame ka seljatoeta, kahepoolseid või kuuekandilisi pinke. Nende hulka kuuluvad pargipingid, tänavapingid, galeriipingid ja kontoripingid.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana oleme võimelised rohkem vastama klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi nõuetekohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Küpsiste haldamine