Scandik pink 02.446

Stiilne väike arhitektuur.

kaasaegne linnapink ilma seljatoeta. Lihtne, elegantne roostevabast terasest ja kuusepuust.
Scandik linnamööbel alates ZANO linnamööbel
Pulbriga kaetud süsinikterasest ja HPL-laminaadist pingid
Pink Scandik 02.446 Perforeeritud teras
Pink Scandik 02.446 ilma seljatoeta | Perforeeritud teras
Banc Scandik | ZANO Mobilier urbain mõõtmed

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

 • laius: 154 cm
 • kõrgus: 45 cm
 • sügavus: 52 cm

Materjalid: laiendada keri alla

 • teras: süsinik- või roostevaba teras
 • kodumaine okaspuu või eksootiline puit (iroko, sapeli, meranti, tauari)
 • HPL

Weight: laiendada keri alla

 • Euroopa okaspuu: 32 kg
 • Euroopa päritolu lehtpuit: 45 kg

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Istekoht: laiendada keri alla

 • Euroopa okaspuu
 • Euroopa päritolu lehtpuit
 • eksootiline puit õlitatud
 • kõrgema kvaliteediga eksootiline puit
 • HPL plaat

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

 • mis tuleb kinni keerata

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Scandik pink on kaasaegne linnapink. Stiil meenutab Skandinaavia väikearhitektuuri. See on disainitud väikseimaid detaile silmas pidades. Lihtne, minimalistlik struktuur, mis on viimistletud kergete kurvide ja kaldega, sobib kindlasti moodsasse arhitektuurikorraldusse: pargid, tänavad, mänguväljakud, promenaadid, promenaadid, kaubanduskeskused, büroohooned või raudteejaamad.


Pink on saadaval mitmes värvitoonis. Pingi konstruktsioon võib olla valmistatud roostevabast terasest või süsinikterasest, mis on pulbervärvitud RAL värvipaletist. Istme ja seljatoe viimistluseks saame kasutada kodumaine puit , eksootilist puitu HPL või võib pink olla täielikult terasest. Erisoovi korral saame tellida mis tahes RAL-värvi ja valmistada pingi soovitud puiduliigiga. Pink kinnitatakse maapinnale tüüblitega.


Scandik pink on osa suuremast samanimelisest linnamööbli sarjast. Lõppkokkuvõttes on see lisamoodul Scandik Solar Station 19.046 jaoks, kui iste laua jaoks.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool tutvustatud pingid ja Scandik Seats on valmistatud roostevabast terasest ja õlitusega kaitstud eksootilisest puidust. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetoega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool kujutatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Vooderduse eemaldamine

Korvid avanevad tagantpoolt ja neil on eemaldatavad tsingitud terasest sisendid.

Scandik Baskets Sissekannete eemaldamine

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli sarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaaniliste paneelide päikeseenergiat. See pakub USB-portide ja vahelduvvoolu pistikupesade kaudu energiaallikat mobiilsete seadmete jaoks, samuti on sellel Wi-fi hotspot. See sobib ideaalselt kaugtööks.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud lillepotid on valmistatud roostevabast terasest. Lisavõimalusena saate valida süsinikterase, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Saadaval on suurused S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool on esitatud näited Scandik mööbli koostistest. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie pingid

Pakume kümneid erinevaid disainiga pinkide mudeleid. Lisaks tavapärastele seljatoega pinkidele valmistame ka seljatoeta, kahepoolseid või kuuekandilisi pinke. Nende hulka kuuluvad pargipingid, tänavapingid, galeriipingid ja kontoripingid.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana oleme võimelised rohkem vastama klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi nõuetekohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Küpsiste haldamine