Scandik teabetahvel 08.046.L

Stiilne väike arhitektuur.

Teadetetahvel Scandik 08.046.L | süsinikteras

Teadetetahvel Scandik 08.046.L | roostevaba teras
Metallväljakute sildid, erinevad suurused
Omavalitsuste infotahvlid ja armatuurlauad
Infotahvli mõõtmed Scandik 08.046.L

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

  • laius: 56 cm
  • kõrgus: 185 cm
  • sügavus: 20 cm

Laua pindala: laiendada keri alla

  • 560 mm x 750 mm

Materjalid: laiendada keri alla

  • Roostevaba teras
  • Süsinikteras, tsingitud, värvitud RAL-värviga

Kommentaarid: laiendada keri alla

  • Eelistatud graafiline ala: 500mm x 700mm (B2)

Weight: laiendada keri alla

  • 49 kg

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

  • mis tuleb kinni keerata

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Kaasaegsed, jõulised ja peente kurvidega infotahvlid. Kujundatud neljas mitmekülgses trükkimis-/ söövituspinna suuruses. Trükisuurused on standardsed A4, B2 ja B1.


Tahvlid on saadaval neljas suuruses alates S-st kuni XL-ni. Mudelid S ja M on mõeldud lühikese ja ülevaatliku teabe esitamiseks. Neid saab kasutada suunaviitena. Mudelid L ja XL on mõeldud ulatuslikuma sisu esitamiseks (nt turismimarsruutide, linnade, lennujaamade ja raudteejaamade kaardid).


Teraskonstruktsioon tagab märkide ilmastikukindluse ja pika eluea. Konstruktsioon on saadaval valikuliselt roostevabast terasest või süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud kliendi soovitud RAL-värviga.


Märgid kinnitatakse aluspinnale, kruvides ankrud betoonaluse külge.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool tutvustatud pingid ja Scandik Seats on valmistatud roostevabast terasest ja õlitusega kaitstud eksootilisest puidust. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetoega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool näidatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Scandik

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli tootesarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaaniliste paneelide päikeseenergiat. See pakub USB-portide ja vahelduvvoolu pistikupesade kaudu energiaallikaid mobiilseadmetele, samuti on sellel Wi-fi hotspot. See sobib ideaalselt kaugtööks.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud lillepotid on valmistatud roostevabast terasest. Lisavarustusena saate valida süsinikterase, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Saadaval on suurused S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool on esitatud näited Scandik mööbli koostistest. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie pingid

Pakume kümneid erinevaid disainiga pinkide mudeleid. Lisaks tavalistele seljatoega pinkidele valmistame ka seljatoeta, kahepoolseid või kuuekandilisi pinke. Nende hulka kuuluvad pargipingid, tänavapingid, galeriipingid ja kontoripingid.

Tootja

ZANO ei ole pelgalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi asjakohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded