Lauad

Me muudame teie keskkonda

Kasulik teave:

  • Valige ülaltoodud menüüst konstruktsioonimaterjal, üks tooteomadustest või üks stiilirühmadest, et näha mudelid, mis vastavad määratud kriteeriumidele.
  • Mõned meie tooted on saadaval eri materjalivalikutes ja disainivariatsioonides ning näidatud hinnad genereeritakse vastavalt valitud valikutele.

Meie tabelid

Meie valik on äsja täienenud mitmete roostevabast terasest või süsinikterasest valmistatud laudadega. Need on stiililiselt seotud pinkide sarjaga, sulandudes ideaalselt nende iseloomuga. See muudab pakutavad lauad suurepäraseks täienduseks meie kaasaegse linnamööbli kollektsioonile.

Eksklusiivsed lauad

Zano pakub teile suurepäraseid eksklusiivseid laudu, mis tänu kvaliteetsete materjalide kasutamisele ei ole mitte ainult kaunistus, vaid ka funktsionaalsuse garantii. Parima kvaliteediga puit, süsinikteras ja roostevaba teras annavad meie laudadele iseloomu ja moodsa disaini, mis sobitub suurepäraselt kaasaegse linnaarhitektuuriga. Stiilsed lauad on Zano parimate disainilahenduste tunnus...

Laua tootja

Lauatootja ZANO pakub uusimaid laudade disainilahendusi, mis sobivad ideaalselt iga väikese linnaarhitektuuri iseloomuga. Tehases valmistatud, detailidele tähelepanu pöörates, on need garanteeritud vastupidavuse ja töökindluse garantii. Veelgi enam, tänu individuaalse disaini võimalusele saab iga Zano klient luua oma ideaalse lauamudeli...

Kontakt
Privaatsuse seaded