Scandik tabel 13.046.3.P

Stiilne väike arhitektuur.

Scandik tabel 13.046.3.P | süsinikteras

Scandik laud 13.046.3.P | roostevaba teras
Baarilaud koos perforeeritud terasega.
Scandik laud ja hockers

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

  • laius: 154,5 cm
  • kõrgus: 100 cm
  • sügavus: 51,5 cm

Materjalid: laiendada keri alla

  • konstruktsioon - roostevabast terasest või süsinikterasest, tsingitud ja pulbervärvitud

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Kõrge baarilaua kasutamine koos hokiga on kaasaegne ja funktsionaalne väikearhitektuur, mis sobib ideaalselt baaridesse, restoranidesse, kohvikutesse või isegi kodustesse külalisruumidesse.


Scandik 13.046.P laud on valmistatud täielikult terasest. Võite valida, kas toode on täielikult roostevabast terasest või süsinikterasest, mis on tsingitud ja pulbervärvitud teie valitud RAL-värviga.


Lauaplaat on valmistatud perforeeritud terasest. Perforeeritud teras ei lisa mitte ainult esteetilist atraktiivsust, vaid parandab ka laua funktsionaalsust. Perforeeringud võimaldavad õhuvoolu, mis on kuumades tingimustes kasulik, ning aitavad vihma korral vett ära juhtida, mis on eriti kasulik välitingimustes kasutatavate laudade puhul. Lisaks on lauaplaadi viimistlus sile, mistõttu seda on lihtne puhastada ja hooldada.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool tutvustatud pingid ja Scandik Seats on valmistatud roostevabast terasest ja õlitusega kaitstud eksootilisest puidust. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetoega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool näidatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Scandik

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli tootesarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaaniliste paneelide päikeseenergiat. See pakub USB-portide ja vahelduvvoolu pistikupesade kaudu energiaallikaid mobiilseadmetele, samuti on sellel Wi-fi hotspot. See sobib ideaalselt kaugtööks.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud lillepotid on valmistatud roostevabast terasest. Lisavarustusena saate valida süsinikterase, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Saadaval on suurused S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool on esitatud näited Scandik mööbli koostistest. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie pingid

Pakume kümneid erinevaid disainiga pinkide mudeleid. Lisaks tavalistele seljatoega pinkidele valmistame ka seljatoeta, kahepoolseid või kuuekandilisi pinke. Nende hulka kuuluvad pargipingid, tänavapingid, galeriipingid ja kontoripingid.

Tootja

ZANO ei ole pelgalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi asjakohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded