Scandik tabel 13.046

Stiilne väike arhitektuur.

Scandik laud on valmistatud süsinikterasest pulbervärvitud RAL 9005 värviga.

Roostevabast terasest ja kodumaisest okaspuidust aialaud.
Restoranide, tanklate seadmed: lauad, pingid, istmed.
Linnamööbel süsinikterasest pulbervärvitud mis tahes RAL-värviga linnamööbel
Tänavamööbli projekteerimine ja valmistamine | Aed, linnamööbel, park, tänavamööbel

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

 • laius: 154 cm
 • kõrgus: 76 cm
 • sügavus: 85,5 cm

Materjalid: laiendada keri alla

 • teras: süsinik- või roostevaba teras
 • HPL
 • puit: kodumaine või eksootiline

Weight: laiendada keri alla

 • 48 kg

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Countertop: laiendada keri alla

 • Euroopa okaspuu
 • Euroopa päritolu lehtpuit
 • eksootiline puit õlitatud
 • kõrgema kvaliteediga eksootiline puit
 • HPL plaat
 • süsinikterasest (s235Jr)
 • roostevaba teras (Aisi 304)

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

 • mis tuleb kinni keerata

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Iwona Żaczek

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

Scandik 13.046 on suur terasest ja puidust välitingimustes kasutatav laud. Mõeldud kaubanduskeskuste, restoranide ja koolide jaoks. Suur, soliidne ja stiilse disainiga laud, mille projekteerimisel ja tootmisel on pööratud tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele.


Laua konstruktsioon on valmistatud terasest. Saate valida, kas laud on roostevabast terasest või pulbriga kaetud süsinikterasest, mis tahes RAL-värviga meie värvipaletist. Lauaplaat on valmistatud kodumaisest okaspuidust, kuid kliendi soovil võime valmistada lauaplaadi eksootilisest puidust, HPL-laminaadist või valmistada kogu mööbliosa koos lauaplaadiga terasest.


Koos lauaga saame kombineerida ühe Scandik pinkidest: Scandik pink 02.046 koosseljatoega,Scandik 02.446 ilma seljatoeta ja Scandik pink 02.046.1 koos seljatoe ja käetugedega.

Scandik linnamööbel: pingid, lillepotid, prügikastid, päikesejaam
Kaasaegne linn ja linnamööbel

Scandik urban motellide rida

Allpool tutvustatud pingid ja Scandik Seats on valmistatud roostevabast terasest ja õlitusega kaitstud eksootilisest puidust. Nii istmed kui ka pingid on saadaval kolmes variandis: ilma seljatoeta, seljatoega ning seljatoe ja käetoega.

Scandik urban motellide rida

Scandik linnalaudu on saadaval kahes variandis. Suur aialaua ja väiksem kohvilaud. Allpool olevad visuaalid on roostevabast terasest ja eksootilisest puidust.

prügikaste

Scandik urban motellide rida

Allpool näidatud Scandik prügikastid on valmistatud roostevabast terasest.

Scandik

Scandik urban motellide rida

Päikesejaam on Scandiku linnamööbli tootesarja lipulaev. See on autonoomne päikesejaam, mis kasutab fotogalvaaniliste paneelide päikeseenergiat. See pakub USB-portide ja vahelduvvoolu pistikupesade kaudu energiaallikaid mobiilseadmetele, samuti on sellel Wi-fi hotspot. See sobib ideaalselt kaugtööks.

Scandik urban motellide rida

Scandik lillepotid on saadaval kolmes suuruses. Need erinevad laiuse poolest. Pottide kõrgus ja sügavus on ühesugused. Allpool näidatud lillepotid on valmistatud roostevabast terasest. Lisavarustusena saate valida süsinikterase, mille me galvaniseerime ja pulbervärvime kliendi poolt määratud RAL-värviga.

Scandik urban motellide rida

Näidatud teadetetahvlid ja armatuurlauad on roostevabast terasest. Saadaval on suurused S, M, L, XL, mille trükipinnad vastavad A4, B2, B1.

Näidiskoosseisud

Allpool on esitatud näited Scandik mööbli koostistest. Visualiseeringutel on kujutatud roostevabast terasest ja heledast eksootilisest puidust mööblit.

Scandik - roostevabast terasest linnapingidLinnapink potiga | Terasest, puidust linnamööbelScandik pink perforeeritud terasestScandik linnamööbel | Pingid, istutusalused, istmedRoostevabast terasest kohvikumööbelScandik parklaud roostevabast terasest ja eksootilisest puidustScandik modulaarpingid

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustadest pottidest, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie pingid

Pakume kümneid erinevaid disainiga pinkide mudeleid. Lisaks tavalistele seljatoega pinkidele valmistame ka seljatoeta, kahepoolseid või kuuekandilisi pinke. Nende hulka kuuluvad pargipingid, tänavapingid, galeriipingid ja kontoripingid.

Tootja

ZANO ei ole pelgalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi asjakohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded