Rakendamine

Innovatsioon...

Urban salon Kielce - realiseerimine ZANO

Urban Living Room on kaasaegne, moodulitest koosnev avaliku ruumi arendamise süsteem. See koosneb uuenduslikust mööblikomplektist, mis on loodud funktsionaalsuse ja originaalse disaini nautimiseks. Projekti peamine eeldus on modulaarsus, mis annab võimaluse vabalt ja piiramatult korraldada mis tahes avaliku kasutuse sfääri.

Ajalugu...

Kielce turuplats

City Salon projekt loodi Kielce turu taaselustamise eesmärgil. Selle peamiseks ideeks oli tuua linnarahva haljastuse elemendid varem taimestikuta ruumi, samuti kujundada elanike jaoks sõbralik koht. Kohtumiste, integratsiooni ja lõõgastumise koht. Spetsiaalsed avalikud konsultatsioonid võimaldasid viia Kielce elanike üldised ootused vastavusse konkreetsete rakenduskavadega. Tulemuseks oli lõpuks kaasaegne avalikuks kasutamiseks mõeldud ruum, mis põhineb haljastuse ja väikeste linnaarhitektuuride kaasaegsete tehnoloogiate koostamisel.

Funktsioonid...

ZANO City Salongi realiseerimine Kielce linnas

City Lounge'i peamine roll on koondada, sotsialiseerida ja integreerida antud linna elanikke kaasaegses ruumis, mis on avatud kontaktile loodusega. Seega on kõigi elutoa moodustavate elementide kujundus otseselt seotud mitmekesise taimestikuga. Lisaks oma tüüpilisele dekoratiivsele funktsioonile korraldab pottide rühm puud projektiruumis, moodustades samal ajal moodsate linnatoolide ja muude elutoa elementide haagise aluse. Üksikute linnamööbliosade integreeritud paigutus võimaldab kasutajate vahel tihedat, kuid tagasihoidlikku kontakti, mis võimaldab lõõgastuda, mängida ja suhelda loodusega kesklinna varem taimestikule kättesaamatus kohas.

Funktsionaalsus ...

Kielce linna müügisaali realiseerimine

Urban Living Room on vaieldamatult funktsionaalne disain. Kui on vaja ruumi vabastada, võib see disain hõlpsasti oma asukohta muuta. Pottidel on euro-paleti suurused varjatud ruumid, mis võimaldavad hõlpsasti sisse libistada kahveltõstukit või kaubaaluste veoautot, et neid saaks hõlpsasti ümber tõsta. Elementide transport toimub kraana/hds abil. Pottide sisemus on varustatud spetsiaalsete ankrutega, mis stabiliseerivad puujuurtega, mida saab kasutada ka kogu konstruktsiooni tõstmiseks. Kui potid on paigutatud ettenähtud kohta, lastakse roostevaba terasest väliskest alla ja see kindlustab mööbli täielikult nihkumise vastu. Urban Lounge'i mudelid ei vaja vundamenti, mistõttu neid saab kasutada mis tahes avalikus ruumis.

Mitmekülgsus...

Kielce turu taaselustamine

Urban Lounge'i saab kohandada mis tahes avalikku ruumi. Eelkõige soovitatakse seda konstruktsiooni täielikult hoonestatud aladele, ilma et oleks võimalik teha muudatusi maapinna struktuuris. Urban Lounge'i saab luua alates ühest potist, mille külge saab kinnitada 4 haljastustükki. Tänu modulaarsusele saab Lounge'i kujundust seega peaaegu piiramatult arendada. Ainus piirang on olemasolev ruum. Igal hooajal saab seega olemasolevat paigutust laiendada, lisades uut linnamööblit.

Kontakt
Küpsiste haldamine