Roostevabast terasest puhastuskomplekt

Roostevabast terasestpuhastuskomplekt

Roostevabast terasest puhastusvahend, roostevabast terasest puhastusvill, roostevabast terasest puhastusvahend, kõrge passiveerimisvõimega roostevaba terase puhastusvahend

Roostevabast terasest puhastuskomplekti kuuluvad:

SSC 365 sprei igapäevaseks hoolduseks, puhastamiseks ja määrdunud pinna poleerimiseks.

SSC 02 preparaat tuhmumise, rasvase või jämedama mustuse eemaldamiseks.

Mittekootud abrasiivmaterjal teraspinna lihvimiseks.

Komplekt sisaldab

ZANO roostevabast terasest puhastusvahendid

Üksikute toodete kirjeldus

Passiivne roostevabast terasest puhastusseade SSC 02

Plekkterase puhastusvahend SSC 02

Kaks korda aastas kasutamiseks tugevate määrdumistekorral.

SSC 02 on tugevalt passiveeriv roostevabast terasest puhastusvahend. Eemaldab roostet, tugevat mustust ja värvimuutusi. Annab roostevabast terasest algse välimuse. Aine mõju on väga nähtav. Soovitatav on kasutada kaks korda aastas (1. aprillist kuni 31. maini ja 1. septembrist kuni 31. oktoobrini) või kui terasele kogunevad roosteplekid, plekid ja KÕRVALISELT EEMALDATAV mustus.

Roostevabast terasest hooldusprei SSC 365

Plekkterase puhastusvahend SSC 365

Igapäevane hooldus

Roostevabast terasest puhastusvahendit SSC 365 kasutatakse roostevaba terase igapäevaseks hoolduseks. See eemaldab mustuse, plekid, sõrmejäljed ja sigaretituhka. See annab terasele ühtlase läike ja kaitseb selle pinda. Toode on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks.

Kolm astmestikku mittekootud abrasiivi: 180, 500, 1500 roostevaba terase puhastamiseks

Stainles steel cleaner Abrasiivsed lapid

Terase pinnal olevate madalate kriimustuste eemaldamiseks. Pinna satiinne viimistlemine.

Mittekootud abrasiiv on materjal, millega saame lihvida roostevaba terase pinna, viies selle tagasi algsesse olekusse. Lausvillane materjal eemaldab või lahutab pinnal olevad peened kriimustused.

On olemas kolme tüüpi mittekootud materjali: kõva (klass 180), keskmine (klass 500) ja pehme (klass 1500). Erinevuseks on lausmaterjalide servadel kaldservad: 1 viirg - kõva lausriie, 2 viilu - keskmine, 3 viilu - pehme lausriie.

ZANO roostevabast terasest puhastuskomplekt | Fleece astmed

Väikeste kriimustuste eemaldamine väikestelt pindadelt lausmaterjalide abil.

Meie komplektis olevad mittekootud materjalid on saadaval kolmes astmestikus: kõva (180), keskmine (500) pehme (1500). Mittekootud materjali kasutatakse üksteise järel, et esmalt eemaldada soovimatuid kriimustusi. Selleks lihvitakse kõva vildiga pinda pikisuunaliste, paralleelsete liigutustega üle kogu kriimustuskoha. See tagab, et pind on ühtlaselt kaetud väikeste kriimustustega. Seejärel vahetage tera suurus 500 ja kasutage taas pikisuunalisi, paralleelseid lihvimisliigutusi, kuni pinnal on väiksemad, tihedamad kriimustused. Lõpuks kasutage pehmet tera suurus 500. Saadud kriimustused hakkavad moodustama ühtlast terase tekstuuri. Kui pind on ühtlane, puhastatakse ja poleeritakse see SSC 365-ga.

Mõju enne ja pärast ZANO mittekootud abrasiivse linnamööbli kasutamist
ZANO Roostevabast terasest puhastuskomplekt | abrasiivne lapp

Roostevabast terasest hooldamine SSC 365-ga

Eemaldage SSC 365 abil sigaretiplekid, mustused, pindmine mustus ja jäägid. Pihustage toodet pinnale ja kandke see lapiga või paberrätikuga terasele. Pühkige kuivaks. Pind jääb ühtlane, õlitatud, läikiv ja kaitstud.

Ettevalmistus roostevabast terasest igapäevaseks hoolduseks
SSC 365 - ZANO roostevabast terasest puhastusvahend
Roostevabast terasest puhastusvahend, roostevabast terasest puhastusvill, roostevabast terasest puhastusvahend, kõrge passiveerimisvõimega roostevaba terase puhastusvahend

Võtke meiega ühendust ja lisage roostevabast terasest puhastuskomplekt oma tellimusele

Mine kontakti juurde

Roostevabast terasest toodete realiseerimine

Meie pakkumisest leiate roostevabast terasest valmistatud linnamööblit: pingid, prügikastid, taaskasutuskastid, lauad, lillepotid, jalgrattahoidjad ja palju muud.....

Kontakt
Küpsiste haldamine