Groove pink on valmistatud kvaliteetsest Elecrete arhitektuurbetoonist, mida iseloomustavad väga kõrged tehnilised parameetrid.

Pink sobib nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks (impregneeritud), valmistatud kvaliteetsetest tsemendisegudest, kvartstäitematerjalidest, plastifikaatoritest ja uusima põlvkonna polümeeridest, mis on tugevdatud HP 62/4 12 mm klaaskiududega. Segu, millest pink on valmistatud, iseloomustab kõrgendatud surve- ja paindetugevus - need on külma- ja veekindlad ning kõrgendatud kulumiskindlusega, lisaks on need pinna impregneeritud.

Võrreldes valmisbetooniga B30 on pingisegu survetugevus 3-4 korda suurem, mis võimaldab valmistada nii õhukesi elemente, säilitades samal ajal optimaalsed tugevusparameetrid.

B30 betoon
Survetugevus Rc [MPa]30
Paindetugevus Rg [MPa] 2-42-4
Tõmbetugevus lõhestamisel Rr [MPa] 1,5-21,5-2
Kulumiskindlus [cm]0,6
Imavus [cm]4-8

Värvid

Elecrete (iste ja ratas) - 4 põhivärvi.
Roostevaba teras (jalad) - satiinne viimistlus.
Must teras (jalad ) - värvitud mis tahes RAL-värviga.
Lisaks onvõimalus värvida pingid spetsiaalse värviga, mis on kombineeritud impregneerimisvahendiga paljudes lisavärvides, sealhulgas läbipaistev betoonvärv ca 10% ja ca 50% vastavalt vajadusele.

* - elemendid sisaldavad kvartsit, mis on looduslik aine ja võib sisaldada vähesel määral raudoksiidi lisandeid, mille tulemuseks on roostesarnased pinnamuutused. See ei mõjuta toote kvaliteeti ja on väike nähtus, mis ei ole meie kontrolli all. Erinevate partiide värvus võib veidi erineda, mis on tingitud tootmises kasutatud tooraine ebajärjekindlatest parameetritest.

Pink GROOVE esmaesitlus toimus 2010. aasta juunis rahvusvahelisel disainifestivalil Gdynia DesignDay.
Projekt sai väga sooja vastuvõtu osaliseks, teenindades samal ajal ka puhkust otsivaid möödakäijaid.

Kontakt
Küpsiste haldamine