Photon päikesepink

Korduma kippuvad küsimused

Jak zasilana jest ławka solarna?

Päikesepinki toidetakse kahel viisil, päikesest ja akust. Intelligentne energiajuhtimissüsteem seab esikohale päikeseenergia kasutamise. Akut laetakse, kui seadet ei kasutata. Aku energiat kasutatakse pingi toitmiseks pilvistel päevadel ja öösel.

Jakie akumulatory stosujemy w ławkach?

Standardselt kasutame laetavaid akusid, mis peavad paremini vastu sügavale tühjenemisele, nt talvel, kui päikesepaistet on vähem. Patareidel on tahke elektrolüüt, see tagab ohutu kasutamise ilma lekkimiseta.

Czy ławka działa w nocy?

Jah, töö kestus sõltub päeva jooksul salvestatud energia kogusest.

Co się dzieje gdy ławka się rozładuje?

Siis on kõik energiatarbijad välja lülitatud, kuni päike paistab. Ei mingit muret, pingil on sisseehitatud süsteemid, mis piiravad aku äärmuslikku tühjenemist, mis mõjutab negatiivselt aku eluiga.

Co mogę ładować przez port USB?

Photonil on standardselt kolm USB A pesa, kaks AiPoweriga ja üks Quick Charge 3.0. See tähendab, et pingil istudes saate laadida mis tahes kaasaskantavat seadet, sealhulgas telefoni, tahvelarvutit, navigaatorit, nutikella või elektripanka edasiseks reisimiseks. Tänu Quick Charge 3.0 tehnoloogiale on võimalik laadida ka mõningaid arvuteid, näiteks MacBook Airi. Lisavarustusena on saadaval induktiivne laadija.

Co się dzieje w zimie?

Talvel sõltub pingi toimimine päikesepaisteliste päevade arvust. Akud on ette nähtud töötamiseks miinuskraadide juures. Külma ainus negatiivne mõju on akude mahutavuse vähenemine; loomulikult taastub mahutavus pärast soojendamist. Kokkuvõttes võib öelda, et kui külmal päeval paistab päike, töötab pink.

Co się dzieje upalnym latem?

Pingi sisemus on ventileeritud, samas kui elektroonilised komponendid on isoleeritud spetsiaalsetes korpustes, mis võimaldab juhtimisseadmetel säilitada õige temperatuuri. Kuumas kliimas töötava Photoni puhul kasutame täiendavat sundventilatsiooni.

Co to jest funkcja street light?

Tänavavalgustuse funktsioon lülitab pingi valgustuse automaatselt sisse, kui pimedaks läheb, ja lülitab selle kindlaksmääratud aja möödudes välja. Tänavavalgustus ei kasuta väliseid andureid, näiteks hämaruseandurit, ja on seetõttu usaldusväärne. Saame seadistada konfiguratsiooni individuaalselt kliendile, nt lülitada valguse sisse 30 minutit pärast pimeduse saabumist ja välja 4 tunni pärast.

Czy ławka wymaga jakiejś obsługi?

Pink on hooldusvaba, pärast paigaldamist valitud kohta töötab see ilma välise sekkumiseta.

Jaki wygląda montaż ławki? Czy potrzebne są jakieś kable?

Pingi saab kinnitada maa külge ja selle jalgades on kinnitusaugud. See ei ole suure omakaalu tõttu vajalik, kuid on soovitatav. Pink ei vaja mingeid väliseid ühendusi. Seetõttu võib Photon seista ükskõik millises varjuta kohas.

Jak długo trwa ładowanie ławki?

Avariilaadimine "nullist" kuni täis aku laadimiseni võtab päikesepaistelisel päeval (nt pärast mitmeid pilviseid päevi) umbes kaheksa tundi. Igapäevase kasutamise ajal võtab aku täislaadimine umbes viis tundi. See ei tähenda, et pink selle aja jooksul ei tööta. Energiajuhtimissüsteem aktiveerib valikuliselt üksikuid funktsioone. Kui soovite, et näiteks telefoni laadimisfunktsioon ja wifi töötaksid peaaegu alati, lülitatakse need viimasena välja ja esimesena sisse.

Czy ławka jest odporna na opady deszczu i pył?

Jah, kõik elektroonikakomponendid on vee ja tolmu eest kaitstud.

Czy ławka jest odporna na wandalizm?

Me oleme näinud palju vaeva, et see oleks tagatud, konstruktsioonimaterjalideks on peamiselt süsinik/roosteteras ja karastatud klaas (nn turvaklaas). Me oleme ette näinud võimalikke hävitusvahendeid ja tugevdanud kõige haavatavamaid komponente. Oleme oma lahendusi isiklikult mitmel viisil katsetanud.

Jak długo ławka będzie pracować bez słońca?

Eeldusel, et pink on täielikult laetud, ümbritsev temperatuur on umbes 20 kraadi Celsiuse järgi: baasversioonis (neli telefoni päevas kaks tundi laadimist, tuled töötavad viis tundi päevas) on maksimaalne tööaeg 80 tundi. Suuremate versioonide puhul sõltub tööaeg lisavõimalustest.

Co to jest pętla indukcyjna?

Induktsioonisilmus on seade, mis aitab kurtidel inimestel meie seadet kasutada. Silmus on integreeritud muusikamängijasse.

Czy ławka może mnie porazić?

Absoluutselt ei ole midagi karta, kogu süsteem töötab turvalise 12 V ja madala vooluga. Lisaks on kõik ühendused veekindlad ja kaitstud juhusliku lahtiühendamise eest.

Czy ławka zabezpieczona jest przed kradzieżami?

Jah, pink on varustatud spetsiaalsete kruvidega, mis takistavad omavolilist avamist. Pingi enda saab lisatasu eest varustada GPS-mooduliga.

Kontakt
Küpsiste haldamine