Päikeselille päikesejaam

Korduma kippuvad küsimused

Jak zasilana jest solarna stacja ładowania?

Päikeselaadimisjaam saab toidet kahel viisil, päikesest ja akust. Intelligentne energiajuhtimissüsteem seab esikohale päikeseenergia kasutamise. Akut laetakse, kui seade ei ole kasutusel. Pilvistel päevadel ja öösel kasutatakse aku energiat jaama toitmiseks.

Jakie akumulatory stosujemy w solarnej stacji ładowania?

Standardselt kasutame akusid, mis taluvad paremini sügavat tühjenemist, nt talvel, kui päikest on vähem. Patareidel on tahke elektrolüüt, see tagab ohutu kasutamise ilma lekkimiseta.

Czy solarna stacja ładowania działa w nocy?

Jah, tööaeg sõltub päeva jooksul salvestatud energia kogusest.

Co się dzieje gdy stacja się rozładuje?

Siis on kõik energiatarbijad välja lülitatud, kuni päike paistab. Ei mingit muret, laadimisjaamas on sisseehitatud süsteemid, mis piiravad akude äärmuslikku tühjenemist, mis mõjutab negatiivselt akude eluiga.

Co mogę ładować przez port USB?

SunFloweril on standardselt kolm USB A-pesa, kaks AiPoweriga ja üks Quick Charge 3.0-ga. See tähendab, et päikesejaamas lõõgastudes saate laadida mis tahes kaasaskantavat seadet, sealhulgas telefoni, tahvelarvutit, navigaatorit, nutikella või elektripanka edasiseks reisiks. Tänu Quick Charge 3.0 tehnoloogiale on võimalik laadida teatud arvuteid, näiteks MacBook Airi.

Co się dzieje w zimie?

Talvel sõltub laadimisjaama toimimine päikesepaisteliste päevade arvust. Akud on mõeldud töötama miinuskraadide allapoole jäävatel temperatuuridel. Külma ainus negatiivne mõju on akude mahutavuse vähenemine; loomulikult taastub mahutavus pärast soojendamist. Kokkuvõttes võib öelda, et kui külmal päeval paistab päike, siis seade töötab.

Co się dzieje upalnym latem?

Elektroonilised komponendid on isoleeritud spetsiaalsetes korpustes, see võimaldab juhtimisseadmel säilitada õige temperatuuri. Kuumas kliimas töötavate laadimisjaamade puhul kasutame täiendavat sundventilatsiooni.

Co to jest funkcja street light?

Tänavavalgustuse funktsioon lülitab jaama valgustuse automaatselt sisse, kui pimedaks läheb, ja lülitab selle teatud aja möödudes välja. Tänavavalgustus ei kasuta väliseid andureid, nagu näiteks hämarusandurit, ja on seetõttu usaldusväärne. Konfiguratsiooni saab seadistada kliendile individuaalselt, nt valgustuse sisselülitamine 30 minutit pärast pimeduse saabumist ja väljalülitamine 4 tunni pärast.

Czy stacja solarna wymaga jakiejś obsługi?

Jaam on hooldusvaba; kui see on paigaldatud soovitud kohta, töötab see ilma välise sekkumiseta.

Jaki wygląda montaż solarnej stacji ładowania? Czy potrzebne są jakieś kable?

Jaam tuleb kinnitada maa külge ja selle aluses on kinnitusaugud. SunFlower töötab täiesti autonoomselt, ei vaja väliseid ühendusi ja võib töötada mis tahes varjulistes kohtades.

Jak długo trwa ładowanie stacji?

Avariilaadimine "nullist" kuni täis aku laadimiseni võtab päikesepaistelisel päeval (nt pärast mitmeid pilviseid päevi) umbes kaheksa tundi. Igapäevases kasutuses võtab aku täislaadimine umbes viis tundi. See ei tähenda, et jaam selle aja jooksul ei tööta. Energiajuhtimissüsteem lülitab valikuliselt üksikuid funktsioone sisse. Kui soovite, et näiteks telefoni laadimisfunktsioon ja wifi töötaksid peaaegu alati, lülitatakse need viimasena välja ja esimesena sisse.

Czy stacja jest odporna na opady deszczu i pył?

Jah, kõik elektroonikakomponendid on vee ja tolmu eest kaitstud.

Czy stacja jest odporna na wandalizm?

Me oleme teinud palju tööd selle tagamiseks, konstruktsioonimaterjalideks on peamiselt süsinikteras/rooste ja HPL (väga tugev, puidulaadne materjal). Me oleme ette näinud võimalikke laastamisviise ja tugevdanud kõige haavatavamaid komponente. Me isiklikult katsetasime oma lahendusi erinevatel viisidel.

Jak długo stacja ładowania będzie pracować bez słońca?

Eeldades, et jaam on täielikult laetud, ümbritsev temperatuur on umbes 20 kraadi Celsiuse järgi: baasversioonis (neli telefoni päevas kaks tundi laadimist, valgustus töötab viis tundi päevas) on maksimaalne tööaeg 60 tundi. Lisavarustusega versioonides sõltub tööaeg valitud valikutest.

Czy solarna stacja ładowania może mnie porazić?

Absoluutselt ei ole midagi karta, kogu süsteem töötab turvalise 12 V ja madala vooluga. Lisaks on kõik ühendused veekindlad ja kaitstud juhusliku lahtiühendamise eest.

Czy stacja zabezpieczona jest przed kradzieżami?

Jah, SunFlower on varustatud spetsiaalsete kruvidega, mis takistavad omavolilist avamist. Jaama saab lisatasu eest varustada GPS-mooduliga (lisapakett Wi-Fi hotspot'i jaoks).

Kontakt
Küpsiste haldamine