Klassikaline kett Korall 12.001

Stiilne väike arhitektuur.

Dekoratiivne kett tänavapostide jaoks
Klassikaline terasketi tarastamine väljaspool ala

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Kettalülide mõõtmed: laiendada keri alla

  • laius: 68 mm
  • sügavus: 8 mm
  • kõrgus: 33 mm

Materjalid: laiendada keri alla

  • süsinikterasest

Weight: laiendada keri alla

  • 1 kg

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Mudeli kirjeldus

Lihtne teraskett, mis ühendab omavahel sobivalt kohandatud tarapostid. Lihtne konstruktsioon sobib mis tahes iseloomuga linnatänavatele. Sellega saab kaitsta ja eraldada kõnniteed sõiduteest, parklast või muruplatsist.

Keti kinnitamine posti külge

Tänavapostide ühendamiseks on saadaval kahte tüüpi ketti: Klassikaline Koral-kett: klassikaline Koral-kett ja dekoratiivne kett Solid. Sõltuvalt teie vajadustest on posti ketiga seadistamiseks viis võimalust. Esimene võimalus - post ilma ketita (vaikimisi versioon), teine võimalus - post ühe silmaga keti jaoks, kolmas võimalus - post kahe kõrvaga keti jaoks mõlemal pool posti, neljas võimalus - post topeltketi kinnitusega ühel poolel, viies võimalus - topeltketi kinnitusega mõlemal pool posti. Alljärgneval joonisel on näidis Bene posti kohta.

Näide keti kinnitamisest tänavaposti külge

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustast terasest pottide moodsat arhitektuuri silmas pidades. Neid eristab peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie potid

Pakume laia valikut eri stiilide ja standardmõõtudega linnapotti, mida saab kasutada nii otse linnakeskkonnas, väljakutel ja kõnniteedel kui ka hoonete, näiteks kaubanduskeskuste ja büroohoonete sees.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi asjakohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Küpsiste haldamine