Kangu jalgrataste remondijaam 18.004.3

Stiilne väike arhitektuur

Kangi jaam koos pumba ja jalgrattahoidjaga | roostevaba teras

Jalgrataste remondijaam koos pumba ja jalgrattahoidjaga | süsinikteras
Kangu jalgratta remondijaam koos pumba ja tööriistadega
Linna jalgratta remondijaamad koos pumba ja tööriistadega
KANGU jalgratta remondijaam
Jalgrataste tänavapumpla jalgratta remondiks.
Kangu 18.004.3 jalgratta remondijaam terasest
Kangu - remondijaam koos pumba ja jalgrattahoidjaga | mõõtmed

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

 • laius: 58 cm
 • kõrgus: 132 cm
 • sügavus: 95 cm

Materjalid: laiendada keri alla

 • süsinikterasest (s235jr)
 • roostevaba teras (1.4301)

Weight: laiendada keri alla

 • 55 kg

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

 • mis tuleb kinni keerata

Logo: laiendada keri alla

 • ei
 • söövitatud roostevabast terasest
 • lõigatud terasest
 • kleebis

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Filip Babiarz

Kõik õigused kaitstud.

Mudeli kirjeldus

KANGU jalgrattaremondijaam on linna kaardil olev punkt, kus saab oma jalgratast parandada või selle seisukorda kontrollida. Seal on pump rataste täispumpamiseks, samuti jalgrattastend, millele saab jalgratast remondi ajal stabiilselt püsti panna. Remondijaamas on ka tööriistad, mida saab kasutada väiksemate remonditööde tegemiseks, näiteks sisekummide vahetamiseks või uue keti paigaldamiseks. Jalgratta remondijaam on kasulik kõigile jalgrattaspordi harrastajatele, sest see võimaldab neil oma jalgratast kiiresti ja lihtsalt parandada, ilma et nad peaksid külastama jalgrattateenindust.

iseteeninduslik jalgratta remondijaam roostevabast terasest tööriistad
Süsinikterasest jalgratta remondijaam roostevabast terasest komponentidega
Kangu, jalgratta remondijaam sisaldab jalgratta parandamiseks vajalikke tööriistu.

Valmistame Kangu teie LOGOga.

Valmistame Kangu mis tahes kirjaga, mis on konstruktsiooni sisse lõigatud. Nagu allpool toodud teostused näitavad, saame paigaldada teie ettevõtte logo või lühikese kiri. Sellise tellimuse jaoks lisage lihtsalt e-kirjale redigeeritav fail kõverates vormingus (.eps, .ai, .pdf, .dwg).

Kangu seeria variandid ja muud mudelid

Pakume kaheksa toodet Kangu seerias. Nende hulka kuuluvad neli erineva konfiguratsiooniga jalgrattaparandusjaama, kaks jalgratta pesu- ja remondijaama, jalgrattapump ja jalgrattahoidja.

Ohutustsoon - jaama kinnitamine

Remondijaama paigaldamisel on oluline arvestada ruumi, mida on vaja jaama nõuetekohaseks toimimiseks. Ruum sõltub sellest, kas jaama tagaosas on täiendav jalgrattahoidik. Esimesel pildil on näidatud ilma statiivita jaam, teisel pildil on näidatud statiiviga varustatud jaam.

Ohutustsoon - paigaldus | Kangi jaam

Kangu jaam ilma täiendava jalgrattahoidjaga

Kangu jalgrattajaama paigaldamiseks vajalikud mõõtmed

Kangu jaam koos integreeritud jalgratta lisastendiga

Kangu remondijaama visualiseeringud

Allpool olevad jalgrattaparandusjaamad näitavad, kuidas jalgratas remondi ajal fikseeritakse. Põhivariant on jaama peal olevad roostevabast terasest hoidikud. Valikuliselt saab jaama tagaküljele paigaldada jalgratta statiivi. Süsinikterasest jaama saab värvida mis tahes RAL-värviga, mille klient on määranud. Jaama sisse lõigatud kiri võib olla ka isikupärane. Nime "Kangu" võib asendada mis tahes graafika, logo või kiri.

Kaasaegsed linna jalgrattajaamadJalgrattaremondijaam "Kangu" koos täiendava jalgrattahoidjagajaamasTellimuse personaliseerimine | kliendi logo jalgratta remondijaamas.

Realisatsioonid

Allpool on esitatud roostevabast terasest ja värvitud süsinikterasest remondijaamade realisatsioonid. Jaamad personaliseeritakse, kui nende struktuuri lõigatakse sisse logo ja kleebitakse jaama juhised.

Teie logoga jalgrataste remondijaamadKrakowi jalgrattaparandusjaamade aiadvajadustele.Terasest remondijaam jalgrataste tööriistadegaKangu jalgrataste remondijaam isikupärastatud logogaKangi jaam isikupärastatud logogaJaam jalgratta remonditööriistadegaMcDonald - jalgratta remondijaam ZANO'lt

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on peamiselt roostevabast terasest ja mustast terasest stendid, mis on disainitud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid iseloomustab peen esteetika, mis põhineb lihtsal soliidsusel.

Meie jalgrattahoidjad

Meie jalgrattahoidjad on disainitud kõigi ühe sõiduriista armastajate mugavust ja turvalisust silmas pidades. Meie pakkumises on rivitoed, jalgrattaparkimisstatiivid ja Sheffieldi tüüpi U-kujulised jalgrattahoidjad. ZANO jalgrattahoidjad pakuvad lihtsat funktsionaalsust, minimeerides varastatud jalgrataste võimalust.

Tootja

ZANO ei ole pelgalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie konstruktsioone asjakohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Küpsiste haldamine