Lihtne ringlussevõtu prügikast 15.061

Stiilne väike arhitektuur.

Metallist prügikastid jäätmete sorteerimiseks

Kolmekambriline ringlussevõtu prügikast
Roostevabast terasest linnakastid otse tootjalt
SIMPLE kolmekambriline korv | ZANO linnamööbel
Roostevabast terasest kolmekambriline linnakorv
Kolmekambriline korv eemaldatavate sisestustega

tehnilised andmed Uurige kõiki Veereta kõik

Mõõtmed: laiendada keri alla

 • laius: 88 cm
 • kõrgus: 100 cm
 • sügavus: 30 cm

Võimsus: laiendada keri alla

 • konteinerite arv: 3 szt.
 • mahutavus konteineri kohta: 30 l

Materjalid: laiendada keri alla

 • konstruktsioon - roostevaba teras või süsinikteras
 • konteiner - roostevaba teras
 • sisestus - tsingitud lehtmetall

Weight: laiendada keri alla

 • 129 kg

valikud Uurige kõiki Veereta kõik

Kinnitusmeetod: laiendada keri alla

 • mis tuleb kinni keerata

Panus: laiendada keri alla

 • tsingitud lehtmetallist sisestus

saadaolevad värvid

Küsige seda toodet:

Disainer

Autori kujundus: Mateusz Wełmiński

Kõik õigused kaitstud.

Allalaadimine

Karta Produktu

Mudeli kirjeldus

Lihtsat taaskasutuskasti iseloomustab selle lihtne kuju, mis koos kasutatud materjalidega muudab selle väga elegantseks ja kaasaegseks.

Korv on valmistatud täielikult terasest. Jäätmekonteinerid on valmistatud roostevabast terasest. Katus ja seinad on valmistatud roostevabast terasest või süsinikterasest, mis on värvitud mis tahes RAL-värviga.

Igal konteineril on jäätmete sorteerimise hõlbustamiseks ülemisel osal spetsiaalne märk. Standardselt saab konteinerites eraldada paberit, klaasi ja plasti. Igas lahtris on tsingitud plekist eemaldatav lisa, mis võimaldab prügikasti mugavamalt tühjendada. Iga sisendi mahutavus on 52 liitrit.

Lihtne liin

Simple on linnamööbli liin, mis hõlmab linnapinke, tugitoole, linnalaudu, prügikaste, taaskasutuskaste ning lille-, põõsa- ja puupotte. See on kõige populaarsem liin, mis on klientide seas populaarne.

Simple korvid

Simple Urban Baskets on moodsate prügikorvide liin. See hõlmab nii ühekordseid jäätmekorve, korve koos tuhatoosidega kui ka korve sorteeritud jäätmete jaoks, samuti koos tuhatoosidega.

Lihtsad pingid

Lihtsad linnapingid ja istmed. Valmistatud roostevabast terasest, valikuliselt värvitud süsinikterasest ja kuusest või valikuliselt eksootilisest puidust.

Lihtsad lillepotid

Lihtsad lillepotid on suurepärane täiendus prügikastide ja pinkide sarjale. Tänu saadaolevatele suurustele saame keskkonda tuua nii lilli, põõsaid kui ka potti paigutatud terveid puid.

Kaasaegne liin

Selle sarja mudelid on valmistatud peamiselt roostevabast terasest ja mustast terasest ning on kujundatud kaasaegset arhitektuuri silmas pidades. Neid iseloomustab nende peen esteetika, mis põhineb lihtsal vormil.

Meie potid

Pakume laia valikut eri stiilide ja standardmõõtudega linnapotti, mida saab kasutada nii otse linnakeskkonnas, väljakutel ja kõnniteedel kui ka hoonete, näiteks kaubanduskeskuste ja büroohoonete siseruumides.

Tootja

ZANO ei ole lihtsalt kaubanduse vahendaja. Väikearhitektuuritootjana on meil suuremad võimalused vastata klientide ootustele, kohandades meie disainilahendusi asjakohaselt teie erivajadustele.

Kontakt
Privaatsuse seaded